Doba ledová: Mamutí Vánoce (2011)

nebýt té veverky a těch dvou ujetých mamlasů co do sebe neustále dlubou vším možným tak je to o ničem

Colombiana (2011)

No nevím.....Zoe je tam valí vším možným a všude a to mi prostě nesedí.

Počátek (2010)

Nápad dobrý ale čím víc ten film spěje ke konci tak tím víc se děj do sebe zamotává.je to takový grupen styk na veřejnosti, který je ale zároveň tajný jako oblast 51.

Mrňousci (2006) (seriál)

tak tohle mi vyrazilo dech jak jsem to viděl poprvé. nápad tohle stvořit byl perfektní. kombinace živé přírody a počítačové grafiky spolu s neskutečnými zvuky, které doplňují sedící nebo letící hmyz je fakt super.

Kurýr 2 (2005)

To je ale borec ten Jason....3 až 4 filmy natočit ročně to fakt umí málokdo, nepočítám nějakého Chuana Pabla Poblítose, který točí telenovelu o 600stech dílech a uvažuje o remaku Esmeraldy. tenhle film tak nějak realistický nebyl spíš naopak. víc jak polovinu věcí které tam byli jsou prakticky nemožné. možná že jsou lidé kteří tohle vyhledávají ale proboha!!!!!!!!!!.....to se radši budu koukat na tarzana jak hraje na planetě opic člověče nezlob se se Stevem Irwinem

Proč? (1987)

Proč? proč neukázat to co se stalo. A to co se stalo a podobného se stává dodnes, už vůbec nic nemá nic společného s fotbalem

Ocelová pěst (2011)

nic jsem od tohoto filmu neočekával, byl jsem spíš zvědavý jaký to bude mít příběh a musím říct, že to nebylo zas až tak špatné. Rorhodně se mi to líbilo víc než transformers 3. I když konec je prakticky zkopírován od nabouchaného Rockyho kdy se nechá víc jak polovinu zapasu mlátit jak koberec přehozený přes klepač. Dá se na to koukat, je to celkem i mírně zábavné a rozhodně to není dvou a půl hodinová zívačka se šíleným rozuzlením na konci. :))

Zrození šampióna (2009)

Herečku Sandru Bullock opravdu nemusím, ma takový zvláštní styl který mi prostě nesedí. Ale tenhle snímek se opravdu povedl a i Sandra se mi tam jako herečka líbila

Firewall (2006)

Film se po celou dobu tváři hodne duležitě ale ve skutečnosti tomu hodně chybí. Navíc žánr tohoto typu není nic nového takže díra která měla proniknout do světa filmového se nekoná a konat nebude.

V cizí kůži (2011)

Ani jsem nemusel vidět obraz postačil mi jen zvuk a muzu říct ze to bylo hodně slabe. Film založeny na tematu které tady bylo už milionkrát a v téhle verzi se opravdu nepovedl. Začatek vypadal zajímavě ale po deseti minutách můj zájem odpadl. Vlastně je to cele o ničem.