Paris Hilton: Moje nová nejlepší kamarádka (2008) (pořad) odpad!

Boha jeho nechápu kdo tenhle stupidní pořad vymyslel a ještě víc nechápu ty kteří do toho bordelu lezou a uboze se předvádějí jen aby si jich všimla naprosto stupidně vypadající, mozkově zaostalá blondýna. Úroveň těchto lidí hodně klesla hluboce pod pravěké lidi

Paterčata (2014) (seriál)

musel jsem po několika minutáích odejít od televize, protože bych jinak rozbil na malé kousky. co všechno ti bubáci dostaly, to snad není ani pravda, mi jsme nedostali ani 'blbé' porodné. já jsem jen zvědav jak dlouho jim ta předváděná slušnost vydrží.

Pavouci z vesmíru (2010)

O něco možná lepší než battle:los angeles .....není to tak chaotické a přefanatizované ochranářství vlastní země a to jak víme umí amíci moc dobře----hlavně ve filmech!!!!!!

Pavoukotřesení (2012) (TV film) odpad!

kdyby se náhodou někdy stalo, že bych dostal (čistě teoreticky) roli v nějakém filmu a já ho (čistě teoreticky) přijmul a po dončení a zhlédnutí asi patnácti minut byh zjistil, že se ten výtvor bude stejný jako tohle veledílo plné kříženců dráčků mráčků a hajzlpavuka, tak bych si vzal baťoh,uzenou makrelu a můj zlatý kroužek na holubi a zavítal bych do hlubokých jeskyní vstříc naproti mému kamárádu glumovi aby mě už nikdo nenašel a neviděl. protože tohle zvěrstvo předčí i reklamu na tampony, které vydrží i 24hodin krvácení v kuse.

Pevnost Boyard (1998) (pořad)

hrůza, oproti původní je to opravdová katastrofa. nejhorší jsou ti dva komentátoři: nafoukaný a stupidní chlapek a jedna tupá blondýna s nafouknutým hrudníkem

Počátek (2010)

Nápad dobrý ale čím víc ten film spěje ke konci tak tím víc se děj do sebe zamotává.je to takový grupen styk na veřejnosti, který je ale zároveň tajný jako oblast 51.

Pochodně (1960)

Prvni pulka dobra, takove to správne drama kdy chudí žijou svůj smradlavý život a jsou donuceni obětovat i sve nejbližší. Druha pulka je nafoukla spiš socialistickyma kecama a požíranim buržoazních koulí bohatych podnikatelu

Polar (2019) odpad!

Evropské filmy na rozdíl od těch amerických jsou podle mě spíš takové syrové bez zbytečné komerce. Takže tady bych to viděl na větší působení němců. Jenže se to ale vůbec nepovedlo a parta úchylne vražedné jednotky v čele s bizardnim Eltonem Johnem je toho důkazem. Hloupý scénář a hloupé postavy.

Poslední plavky (2008)

Nechápu proč většina hodnotí tenhle film záporně. Má to být taková jednoduchá oddechovka pro zasmátí, prostě nic složitého. No ale pokud jsou tady tacoví, kteří si libují v matrixech a podobných na hlavu postavených filmech, kteří se tváří jako moderní kadibudky tak prosím. Proti gustu, žádný dišputát