Špinavý trik (2013)

Příběhově spíš nuda, ale za ty herecký výkony stejně musím dát nakonec čtyři hvězdy. Christian Bale se svojí nechutnou přehazovačkou a obrovským panděrem vážně exceloval, Bradley Cooper s trvalou a absolutně blbá, ale sexy Jennifer Lawrence jak by smet. A dokonce musím konečně pochválit i Amy Adams, kterou, nevím proč, nemám ráda a ve většině filmech mi spíš leze na nervy, ale tady jí ta role naprosto sedla. Takže za herecké výkony a skvělé dobové kostýmy 70%.

Vlk z Wall Street (2013)

Kdyby to netrvalo tři hodiny, možná bych dala i pět hvězd, ale ten konec už mi přišel trochu zdlouhavej. Jinak filmařsky to bylo dokonalý, morálně vůbec, ale tak řekněme si na rovinu, že filmy o záporácích, zvrhlících a morálních zhýralcích jsou mnohem větší sranda. Jinak božský Leonardo opět exceloval, takže z mýho pohledu jasnej Oscarovej vítěz! 85%

Šampion (1979)

Film mi nepřišel nijak zvláštní, spíš mi dokonce přišel dost předvídatelný, ale to, co ve své roli předvedl devítiletý Ricky Schroder mě naprosto odrovnalo! Věřila jsem mu úplně všechno....Emočně mě totálně vyždímal!

Jak nezískat Pulitzera (2003)

Už od samýho začátku mi lezl Steven Glass (Hayden Christensen) šíleně na nervy! Pokaždý, když řekl: "Are you mad at me?" , měla jsem chuť dát mu facku! 65%

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Původně jsem na to ani nechtěla jít, ale teď mě nenapadá nic jinýho než, že to bylo krásný, krásný, krásný!!! 95%

Konzultant (2013)

Mám ráda filmy, u kterých musím přemýšlet a jejichž význam či zápletku pochopím až na samém konci. Tady spoustu věcí nechápu ještě teď a to jsem ten film viděla už včera. Myslela jsem tedy, že hodnocení zvýším alespoň díky hereckému obsazení, které je hvězdné, ale jedinej, kdo mě tam vlastně bavil (ač jsem vůbec nepochopila, co tam dělá), byl slizkej Brad Pitt. No a největší přešlap bylo obsazení Cameron Diaz, jejíž výkon byl hrozně prkennej a teatrální (i když třeba to tak mělo bejt). Paradoxem je, že zrovna ona je aktérem pro mě nejlepší scény celého filmu (scéna s autem), díky níž a skvéle hudbě dávám alespoň dvě hvězdy. 20%

Thor: Temný svět (2013)

Začátek zdlouhavej a nic moc, ale po nástupu Lokiho se z toho vyvinula opět skvělá a vtipná marvelovská pecka :) 80%

Fighter (2010)

Tři hvězdy pouze za opět excelentního Balea, jinak mě to vlastně vůbec nebavilo.

Fáma (2000)

"Jsou to jen slova, ty neublíží!" Myslela jsem si, že to bude jeden z těch amerických teenagerovských cajdáků a on tak trochu byl, ale skvěle psychologicky propracovanej. Jen ten konec byl zas tak trochu očekávatelnej, ale člověk, kterej už pár filmů viděl, dokáže leccos odhadnout. Super...80%