Čarodějnice (2015)

Pěkná klasika. Dobře odvedená práce.

Svítání (2009)

Další netradičně pojaté zpracování upírství. Zpracované dle reálné představy. Boj lidí vs. upírů není o tom, kolik víc sejmete, ale o to nalézt ultimátní řešení. Hodně štěstí.

Ať vejde ten pravý (2008)

Nejprve jsem narazila na verzi z roku 2010 a ta mě oslnila. Přijde mi, že druhá herečka je uvěřitelnější. Nicméně námět je úžasně realistický a tím je originální.

Cargo (2009)

První polovina filmu má napětí a přesně tu touhu poznat, co bude dál a co se vlastně stalo, tak jako v Horizontu událostí. Bohužel druhá polovina je o dost slabší. Zajímavé vyústění, bohužel bylo zpracováno již několikrát a daleko v lepším kabátku.

Labyrint: Zkoušky ohněm (2015)

Zpatlaný film psychodelických výplachů mozků. Nelogické chování jedinců je dotvářeno béčkovými překážkami. Nuda a předvídatelnost je zabiják. V dnešní době, kdy jsme viděli už toho tolik na stejné téma, je tohle považováno za vykrádačku. Originalita z prvního dílu vyprchala a stalo se z toho teenagerovský film o ... o čem vlastně ... pochybující se postavičky sem tam, aby zjistili, že všichni jsou špatní.

Jane by Design (2012) (seriál)

Slušná předělávka Ďábel nosí Pradu do seriálu.

Vše o Evě (1950)

Skvostně dokonalé. Herecká báseň o třech dějstvích, kdy divák je vtáhnut do děje a neví, co se děje, druhým začíná pochybovat, třetím vystřízlivý. Tleskám ve stoje.

Antiviral (2012)

"Sorry, I am an inovater." Doporučuji dokoukat do konce a v žádném případě nevypínat hned po deseti minutách (což jsem sama měla v úmyslu). Jednoduše nafilmované a možná právě to na tom zaujme nejvíc. Kde jsou peníze, tam je smrt. Původně jsem chtěla snímek odsoudit na tři hvězdičky. Něco mě však po shlédnutí celého filmu přesvědčilo, že přeci jenom bych měla podnítit vyšší skore, třeba to někoho přesvědčí také se podívat. Přeji silný žaludek divákům.