V cizí kůži (2011)

Nedůstojné a trapné. :/ Chabé pokusy o vtip, nevím.. každý film si najde svého diváka, ale já se na něj už nikdy nepodívám.

Junior (1994)

Achjo, jak se Arnold mohl nechat k něčemu takovému přemluvit.. :D

Vesmír mezi námi (2017)

Velmi zajímavý nápad na film, ale slabé zpracování. :/ Film mě moc nebavil, zapůsobil na mě jen jako jednohubka, na kterou se už asi znovu nepodívám. Myslím, že příběh se dal rozhodně vymyslet mnohem lépe. :)

Černá labuť (2010)

Temné, depresivní, šílené. Na film mě tenkrát upozornila kamarádka a ještě teď, pokaždé když se na něj podívám, mě nepřestává udivovat.

Donnie Darko (2001)

Tento film nechápu a nejspíše jej nikdy nepochopím. Je to sen, či realita? Vize budoucnosti, či něco jiného. Nevím a ani mi to nevadí. :)

Rebelka (2012)

Moc krásný a vtipný film. :)

Astérix a velký boj (1989)

Asterixe miluji, doma máme celou sbírku komiksů. Miluji i filmy s Asterixem.. ty kreslené, samozřejmě. :) Tento díl máme doma ještě originál na VHS, je hodně depresivní a jako malá jsem se místy skutečně bála.. bouřka, déšť.. ani ta hudba není nijak veselá. Ale pokusy lektvarů bláznivého Panoramixe tu a tam pobavily. :)

Megapiraňa (2010) (TV film)

Je to odpad, odpad, odpad! Ty dvě hvězdičky nejsou vůbec za nic. Já se ale smála, jak je to hloupé.. vyzmizíkovat horor a nahradit komedií. Naklonované piraně namalované v programu malování, vyskakující metry vysoko a následně vybuchující! A moment kdy se hlavní hrdina svalil na zem a nohama odkopával zběsilé nálety ryb jsme se si s mamkou málem cvrnkly. :D

Hra na schovávanou (2005)

Hlavní pointa celého filmu mě napadla 15 minut před jejím skutečným prozrazením a v ten moment bych klidně řekla kameramanovi stop. Nic by se tím nestalo, ale průměrný Američan asi potřebuje mít jistotu, zda nakonec tedy žili šťastně až do smrti, nebo všichni zahynuli. Čí fantazie nezná mezí, ten by si jistě poradil i s otevřeným koncem. :) Ale jako psycho jednohubka to bylo dobré, hlavně malá Dakota mi místy svým prázdným pohledem připomínala Damiena z Přichází Satan..