The Girl Next Door (2007)

Strašné.. inspirace skutečnou událostí, je neskutečné čeho všeho jsou lidé schopni..

Coco (2017)

Moc hezký film. S animovanými filmy se poslední roky roztrhl pytel, že jsem hodně filmů pozadu,. O tomto jsem třeba vůbec neslyšela a jaká chyba! Hezký promyšlený příběh a mimoto miluji španělštinu. Jako hromady jiných se tu s klidem přiznávám, že jsem se také na konci dojala k slzičkám. :)

Léto s kovbojem (1976)

Oblíbený film, který se snažím nikdy nepropásnout. :)

Kouř (1990)

Hodně bizarní a zvláštní film. Fajn fajn fajn fajnový Arnoštek je boží.

Smrt ve tmě (2016)

Tak kdo je tu vlastně ten padouch. To co zlodějíčci v domě najdou jsem tedy vůbec nečekala. Film měl napětí, místy byl i nechutný, zvláště ke konci. Nejlepší je asi scéna ve sklepě, kde je naprostá tma a síly jsou tak.. vyrovnány. :)

Nezbedná pohádka (1976) (TV film)

Pohádka, která má opravdu vtip. Zábavná, krásná. :)

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (2018)

Jak už mě jednička nebavila, tak tady to není o nic lepší. Nějak jsem moc nepobrala účast toho.. ,,Kredence´´ ( má zajímavé jméno ) Co mě probralo bylo těch pár scének z Bradavic. Fanoušek Harryho Pottera zajisté ocení účast, či nějakou zmínku na nějaké jméno, které už ve slavnější sérii viděl, či zaslechl. Nu jenom.. ten vetchý Flamel.. :D

Doktor Spánek od Stephena Kinga (2019)

Velmi slušné filmové zpracování mé oblíbené knihy. Na pátou hvězdičku mi tam něco chybělo..( Zkrátka Rose jsem si tenkrát při čtení představila jinak... a lidí z Pravého rodu bylo v knize mnohem více než devět... ) ale nebudu hnidopich.. jsem velmi příjemně spokojená. :)