Hrdinové (2010)

Tento film jsem jednou náhodně viděla v televizi a velmi se mi líbil. O přátelství jedné dětské party a jejich letním dobrodružství.. a samozřejmě i o prvních dětských láskách. Španělsko jako země se mi moc líbí, prostředí a příroda zde ve filmu je krásná. :) Na konci ukápla nejedna slza. A jako tečka na konec krásná hudba Forever Young. To by asi občas chtěl být každý..ale čas se nezastaví. :)

Sedmero krkavců (1993) (TV film)

Vcelku dosti strašidelná pohádka, temná, depresivní. Ale ta hudba. :)

Čarodějnice školou povinné (1998) (seriál)

Milovaný seriál mého dětství, každou sobotu ráno. :) Srovnávání s Harrym Potterem samozřejmě je na místě.. slečna Metlová - Snape, internátní škola a hromada dalšího. Ale knižní předloha vyšla mnohem dříve než Harry. Je to pro mladší publikum, když to srovnám s tím, jaké hrůzy se dnes pro děti vysílají radši bych stokrát koukala na tohle. Ale každý má svůj názor, já na tento seriál mám hezké vzpomínky. :)

Cujo, vzteklý pes (1983)

Průměrné filmové ztvárnění knižní předlohy. Až na ten konec, ten je v knize jiný.

Intimní tajemství (2007)

Na střední škole jsme rádi rozebírali různé skvostné filmy. Vybavuje se mi jeden o vražedné paruce. Ale tento o zubaté pipině mi zůstal skryt. :D

Volání divočiny (1966)

Už od dětství můj milovaný film. Mnohokrát jsem si jej vyžadovala přehrávat tenkrát ještě na VHS. :) Hlavní píseň je nádherná a nejednomu divákovi ukápne slza. :)

Dívka (2018)

Velmi silný snímek. O proměně, kterou již dnešní medicína dokáže celkem přesně vytvořit ,,přetvořit´´. A tedy o jedné zubožené a nešťastné dušičce, která se trápí, že to nejde tak rychle. Snad jen.. ať si člověk váží svého zdraví a i toho, že nemusí řešit takové problémy. A zdali tu někdo takové problémy má, tak snad jen přání co nejlepší pochopení od společnosti, pevné nervy, žádné komplikace a čas. :) Zajímavý snímek a sympatický herec.

Ztraceni (2004) (seriál)

Srdcový seriál ze kterého bych mohla i maturovat. :)

Wynonna Earp (2016) (seriál)

Mně se to líbilo. :) Spousta humorných scének a hlášek. Oddechový seriál. :)

Labyrint: Vražedná léčba (2018)

Pohled na bludiště zde byl tak jen v jedné scéně, zbytek filmu je bludištěm sám o sobě. Několikrát jsem se v příběhu ztrácela a připadal mi dosti nelogický, nevím. Divný scénář.. první díl měl skvělý nápad a zaujal mě, ale příběh kterým se to ubíralo dál, smůla. Někoho to zaujme, mě to zklamalo. Přesto jako jednohubka proč ne. Jo a.. hezký dojemný konec. Snad už je to vše. :)