• Rodinný

Panic je nanic (2006)

Šárka Vaňková byla tenkrát na vrcholu popularity a do Čech po úspěchu Snowboarďáků dorazila vlna teneagerských komedií. A tak vznikl film z snad nejpřekvapivějším závěrem v dějinách české kinematografie, tak překvapivým, že z něj byla podle svých slov v šoku i Šárka Vaňková (asi střihač stříhal víc, než bylo v plánu). Nadržení puberťáci bez přístupu k internetovému pornu tu uvidí pár odhalených ňader, my ostatní si alespoň zavzpomínáme na mladá léta. Celkově je to ale docela příjemný film, jež však ale nejspíš časem upadne do zapomnění.

Holky to chtěj taky (2001)

Německá variace na "prcičky", ještě relativně dobrá a koukatelná, zejména v porovnání s pokračováním nebo hnusem největšího kalibru "Kluci to taky chtěj".

Eurotrip (2004) odpad!

Těžko se divit Američanům, že jejich znalosti o okolním světě jsou poněkud... (hledám to správné slovo) "mlhavé" (to asi není to slovo), když jsou jim servírovány takovéto filmy. Netvrdím, že kinematografie musí vzdělávat, ale alespoň by neměla šířit bludy a lži a to tenhle dělá vrchovatě, vrcholným počinem v tomto ohledu je pak zobrazení Slovenska co by zanedbaného státu a Bratislavy co by mimořádně špinavého města, odkud "vlak už brzy podeje, neboť už začal stavět nádraží." Ano, je tu pár dobrých fórů a třeba obyvatel Prahy se bude smát asi i tam, kde to tvůrci neočekávali, vždyť jeho exteriéry byly vydávány alespoň za pět měst, samotné ruzyňské letiště pak představuje nejméně tři vzdušné přístavy, ale to je asi tak vše.