Willy Fog na cestě kolem světa (1981) (seriál)

Svět je kulatý jak míč, stačí najít si klíč... Krom Chica, který byl trochu navíc a byl příliš upištěný to bylo dokonalé.

Akta X (1993) (seriál)

Ve své době průkopník žánru. Nebýt Akt X, vypadaly by dnešní seriály úplně jinak. Mulderova posedlost mimozemšťany byla trochu přehnaná, ovšem některé epizody byly rozhodně na 5*. Namátkou například Squeeze.

Slavný lovec Pampalini (1976) (seriál)

Nechápu tak dobré hodnocení. Z fleku bych dokázal vzpomenout tucet lepších večerníčků (a to nejen od trnky) a to jak dějově, tak zpracováním, možná jsem, ale ovlivněn tím, že jsem seriál neviděl jako dítě. V recenzi Karlose80 čtu, že nebyl vysílán od poloviny 80. let, což by odpovídalo, protože si opravdu nepamatuji jedinou epizodu. Seriál jsem viděl při hlídání tříletého synovce, který by, kdyby mohl jistě dal pět hvězdiček, já mam radši Fíka.

Želvy Ninja (1987) (seriál)

Přestal jsem kvůli nim chodit do skauta, to pár hvězd zaslouží, ale když to vidím po letech tak musím říct, že to je celkem slabota. Želvy jsou opravdu teenageři a podle toho se chovají, nejvíc mě štvou dlouhé dialogy během soubojů, kdy postavy stojí naprosto bez hnutí (jen se jim hýbe pusa) a během rvačky, řeší naprosté banality, aby po pěti minutovém monologu mávli zbraní, a zničili trpělivě čekajícího footbota.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Nadčasový seriál parodující sci-fi, Dokonale propracované charaktery, nenapadá mě vyloženě slabý díl. Jeden z mála seriálů, který je i dobře nadabován do češtiny. Doporučuji všem.

The Road Runner Show (1966) (seriál)

Dle mého názoru nejlepší z Looney Tunes, skvělá hudba, někdy až filozofický přesah :-) Kojota je mi líto.

Byl jednou jeden... život (1987) (seriál)

Díky tomuto seriálu jsem přežil biologii bez učení až do maturity. Můj tříletý synovec si začal rád a pravidelně čistit zuby, stačilo mu pustit epizodu Ústa a zuby, kde bacili rozbíjejí zub sbíječkou.

Studio 30 Rock (2006) (seriál)

30rock mě velmi baví zejména díky Tině Fay. Postava Aleca Baldwina je také dobře udělaná, nezapomenu na to, když sám na sebe najal soukromého detektiva, aby zjistil co na něj jde vyhrabat za špínu. Nejhorším komprem se pak ukázala jeho sbírka malovaných dóz na špagety.

Takoví normální mimozemšťané (1996) (seriál)

Velmi vtipný seriál s dobrým příběhem a skvělým Johnem Lithgowem. O to větší šok byl, vidět ho ve čtvrté sérii Dextera jako sériového vraha.

Hrdinové (2006) (seriál)

V podstatě telenovela, kde mají hlavní postavy zvláštní schopnosti. Do nadprůměru ho táhne hlavní záporná postava Syler (Zachary Quinto - díky této roli se z něj stal Spock). S dalšími sériemi kvalita scénářů poněkud upadá, přesto jsem dokoukal až do konce. Jako téměř všude i zde seriálu velmi škodí český dabing.