Nové opičí legendy (2018) (seriál)

Guilty pleasure protože A) hodně připomíná Herkula a Xenu B) další verze opičího krále Komu vadi woke špatné barvy pohlaví tak ať na to radši nekouká, mě je to fuk. Naopak mi přijde že se k tomu  tvurci postavili docela kreativně. Ac se to nezdá serial je (hodně volne) zpracování knihy ze 16.stoleti, Opičí král je v podstatě jednim z prvnich superhrdinů

Avengers: Age of Ultron (2015)

Nesnáším, když se při boji o záchranu světa čeká na evakuaci posledního vesničana. Tady se zachraňováním zbytečných jednotlivců zabývala snad polovina filmu. Dobré hlášky a nebojové scény (zvedání Thorova kladiva) ucházející akce, celkově ale lehké zlamání - čekal jsem víc - tak snad příště. Jo a Ultron byl docela sympaťák.

Deadbeat (2014) (seriál)

taková kombinace big lebowski a sleeping with daisies - pobavilo, neurazilo

Bluestone 42 (2013) (seriál)

Po 7mi dílech 80% s přehledem. Vtipnej seriál, dobrý postavy, novodobej M*A*S*H

Da Vinciho démoni (2013) (seriál)

Po pěti dílech zatím spokojenost, vzestupná tendence, paradoxně první díl mi asi přišel nejslabší, doporučuji zkusit víc dílů a počkat, zda příběh zaujme

Starci na chmelu (1964)

ať je vám to či není milé, tak tenhle film mam prostě rád,bylo by velmi pošetilé, z hodnocení mu hvězdy brát --- že se tam objevují soudruzi, je zcela mimo diskuzi

Ali G Indahouse - Film (2002)

Film mě velmi pobavil. Jsou tam scény, kde se člověk zasměje nahlas, taky má vynikající soundtrack. Samozřejmě základ je vidět film v původním znění, český dabing vtipy naprosto likviduje (ale kde ne?). Možná jsem ale zaujatej, protože hiphopovou kulturu moc nemusim, takže pro mě je Ali G tak trochu based on true story

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

Chápu Lucase, že potřeboval naverbovat novou generaci diváků, ale v první epizodě to opravdu přehnal. Jar Jar Binks, dítě Anakin Skywalker a celá rasa Gunganů představuje těžkou zkoušku pro milovníky této ságy. Film neobsahuje mnoho akčních scén, ovšem souboj s Darth Maul stojí za to. Pro mě asi nejhorší film celé série, přesto jsem se na něj v TV znovu s chutí podíval a kdyby nebyl tak špatně nadabován možná bych dal i čtyři hvězdy.