Ant-Man (2015)

Evangeline Lilly zachraňuje!

Česko Slovensko má talent 5 (2015) (pořad)

Mě to baví. Nebudu si stěžovat, když nemusim. Všechno je bezva a nová Diana je skvělá :)

Kdo přežije - Worlds Apart (2015) (série)

Vždycky hodnotím Survivora 5*, ale tady se to fakt nedalo. Finalová šestka byla ze všech 30 sérií nejhorší. Na to se nedalo ani koukat:D V příštích sériích hádám, že se kmeny rozdělí podle barvy vlasů.

Scream Queens (2015) (seriál)

Tyjo to je taková blbost. Úplná hovadina!:D Ale baví mě to, hodně. Je to oddechovka, na kterou bych se nejradši díval každý den po škole. Herci jsou skvělí, až na Jamie a Arianu. Musim říct, že mě překvapilo, jak špatná Ariana byla:DD Brad, Ryan a Ian udělali z Jamie Lee Curtis druhou Sue Sylvester. Celkem mě to štve, protože těch dlouhých a nudných monologů už bylo dost.

The DUFF (2015)

Nebudu v tom zbytečně hledat jakýkoli chyby. Mě to bavilo! :)

Tokio ghoul - √A (2015) (série)

Je možný, že mě to bavilo víc než první série. Tokyo Ghoul je jedno z těch anime, na který zapomenu přibližně za týden, takže si už moc nepamatuju první sérii, abych to nějak porovnával:D Poslední díl naprosto skvělej a jsem rád, že tam hodili Unravel, protože se to tam strašně hodilo! Touka začala být otravná, opening naprosto příšernej, hodně fightů (neříkám, že je to špatně, ale někdy to bylo už moc) a Kanekiho chování jsem opět nepochopil.. Kaneki je takovej ten nerozhodnej týpek, kterej vůbec neví jak ostatnim pomoct, i když si myslí, že jo:D Na druhou stranu mě strašně bavil Owl (hlavně minulost) a Amon snad ještě víc.

Akacuki no Jona (2014) (seriál)

Po dlouhý době jsem se podíval na anime, který jsem totálně žral. Zhltnuto za 2 dny. Škoda, že ten konec byl tak "nedokončenej".