Violetta (2012) (seriál) odpad!

Už jenom z těch tagů se mi chce smát..:DDD

Bez dechu (2011)

Tak náhodou, mě to bavilo . :D

Bylo, nebylo (2011) (seriál)

OUAT je fakt geniální seriál a nikdy bych si nemyslel že bych to řekl. Všechno dávalo smysl, všechno spolu souviselo a prostě to všechno bylo skvělý! K první sérii bych mohl říct jenom to, že první dva díly byly naprosto hrozný. Všechno to začne nějak od 5 dílu. Musim dodat, že boj s drakem na konci první série byl dost ubohej.. Druhá série byla už zábavnější. Konečně se objevilo více záporáku. Víc se tam toho dělo a flashbacky rozhodně zajímavější. Třetí série - Rozhodně zatim nejlepší! Neskutečně zábavná. Skoro každej díl vás tam nečim překvapí.

Černé zrcadlo (2011) (seriál)

Neznám seriál, kterej by mě po každym díle takhle dokázal vyšťavit. Po psychický stránce to bylo pro mě všechno hrozně vyčerpávající (obviously ale v tom pozitivnim). Mezi nejlepší díly pro mě určitě patří Playtest, Black Museum a White Bear.

Deadman Wonderland (2011) (seriál)

Deadman Wonderland mi přišel jako kopírka. Od každýho anime trošku. Mirai Nikki, Naruto, Bleach, Elfen Lied... Ale kdybych to bral takhle u každýho anime, tak by bylo všechno hned horší. Hodnotim tak jak jsem se bavil. První a druhej díl byly peckový, pak už se to jen zhoršovalo.. Zajímalo mě, jak to zakončí a musim říct, že hrozně.

Drive (2011)

Nerozumim všem těm komentářům a už vůbec né tomu hodnocení. Film jsem zkoukl za tři dny, na jedno posezení to rozhodně nešlo, to bych psychicky nezvládl a usnul probably víc jak 10x. Anebo jsem jenom nudnej týpek co nedokáže ocenit skvělej film.

Glee Live! 3D (2011) (koncert)

Ještě Get it right a bylo by to perfektní!