Divoška (2008)

Hodně příjemný a povedený snímek. Dobře promyšlená romantická komedie o holce, která stěží zapadá na danou školičku, ale i pak přesto si k ní vytvoří nějaký ten vztah a najde lásku svého života.

Jsem číslo čtyři (2011)

Určitě zajímavý snímek. Mladý muž se svým ochráncem, který se učí rozvíjet své schopnosti za pochodu a přitom prožije románek s obyčejnou dívkou a zároveň proti němu jdou nepřátelé. Dokáže si vytvořit kamarády, díky kterým se snáže postaví proti mimozemšťanům.

Bez kalhot (2012)

Zas tak zábavné to nebylo. Show byla spíše slizská. Ukázka přitom hezká, ale ve filmu trvá pár minut. To byla pořádná show. Dějově se tam nic moc neděje. Postavy vývoj a rozuzlení je nejasné. Lepší by bylo, kdyby postavy byly propracovanější a tím byl film více dějovější a tím i zajímavější. Režíroval to zkrátka: Soderbergh co čekat...

Navždy spolu (2012)

Bylo to smutné. Nic na co by se člověk chtěl dívat opakovaně.

Amazing Spider-Man (2012)

Po třetím díle je to určitě dobrý začátek. Líbí se mi, že o spider identitě ví tentokrát více lidí a vše je tak lidštější, když si navzájem pomáhají. Šéf policistů a spiderman nakonec spolupracují. Jeho přítelkyně o jeho identitě také ví a ještě mu pomáhá. Takže doporučuji.

Méďa (2012)

Určitě zajímavý snímek. Přátelství mezi 35letým chladem a dětským medvídkem. Společně chodí na pařby, kouří, hulí a koukají na filmy. Chlapík však usiluje o lásku svého života, která nelibě snáší, když preferuje plyšového medvídka a ne rodinný život. I přesto, že jsou spolu již 4 roky. Děj to má, je to zábava a zároveň krásný souboj o to, jaké hodnoty nakonec zvítězí.

Sesterstvo putovních kalhot 2 (2008)

Není to špatné, ale mezery ve druhém dějství jsou značné. Příběh se nám stírá. Skoro bych řekl, že "závěr" byl odfláknutý. Čekal bych, že tam bude nějaký závěr příběhu, ale nebylo tam nic. Hlavně jsem očekával, jak dopadne příběh Carmen a nic. Namísto toho holky jeli spolu do Řecka a dali se zas dohromady. Věřím, že knížka může být v tomto případě skutečně lepší.

Kašlu na lásku (2003)

Celosvětově to vydělalo: $39,468,111. Určitě pohodová romantická komedie u televize na večer. Větší zázraky bych však od toho neočekával. Zellweger se dle mého názoru na roli moc nehodí. Chtělo to někoho "víc" sexy. Obsazení hlavní mužské role bylo přesvědčivější. Celkově působí postavy "divně" a v tom je nejslabší stránka filmu. Člověk se s nimi tolik neztotožní a díky tomu ten příběh tolik neprožívá a nehltá to tolik.

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Určitě je to hodně napínavé a zajímavé. Člověk by to chtěl nejraději shltat celé. V počátečních sériích jsou veldejší příběhy nudné. Ale čím vyšší série, tím i ty menší příběhy jsou zajímavější. 4.série od půlky je již velmi zajímavá a napínavá. Čarodějnice jako záporná osoba bravurní. Ale již ve 3.sérii jeden z nejstarších upírů je velmi zajímavou zápornou postavou. Nejvíce mě zajímá Eric, Godric, Sockie, Bill. Nejméně ten měňavec, co vlastní tu restauraci, pak když se "teploušci" bratříčkují několik dílů. Nic proti nim, ale je to nuda. Ale když je celé městečko posedlé v jedné sérii, tak je to napínavé dost. Je to kombinace sci-fi, romantiky, komedie, fantasy a často i bojem o moc. Líbí se mi, že přichází člověk o hlavní postavy a člověka to pak nutí přemýšlet, kdo bude na řadě příště?

Tohle je válka! (2012)

Určitě to pobaví. U některých scén se člověk hodně zasměje. Úvodní scénka není směrodatná. Vypadá to na akční střílečku, ale ve skutečnosti se hlavní příběh točí kolem něčeho jiného. Tohle je válka, je ve skutečnosti válka dvou mužů o jednu ženu. Oba dva si jsou podobní a teď kterého si ona má vybrat? Vydělali celosvětově: $155,867,072.