Španglicky snadno a rychle (2004)

Tento film je dobrý způsob jak zabít volný čas. Herecké výkony podle mě odbré, ale etn děj. O čem to bylo. Nějaká zápletka? Ne? Děj je bohužel to co mě u filmů zajímá nejvíce. A jelikož z mého pohledu zde nějaký rozumný děj chyběl, tak 1*. Celkově 15%

Debilní kecy (2012) (seriál)

Místy sranda. Novější díly strácí i na tak dost špatné kvalitě. 39%

Pokémon (1997) (seriál)

Dávám tři hvězdy za to, že když jsem byl dítě tak jsem tento seriál měl moc rád. 55%.

Bořiči mýtů (2003) (pořad)

Většina dílů je velmi zajímavá ale ke 4* my něco schází 69%.

Den nezávislosti (1996)

Na rok 1996 vážně super. Je to takový typický americký film. Bohužel pro mě, až někdy do očí bijící. Například je to film ve kterém nemůže zemřít ani pes manželky hlavní postavy. Nebo třeba to, že celý svět může zachránit jen Amerika. Když to ale přehlédnete máte docela pěkný film . Pět hvězd, ale dle mého hodnocení těch nejhorších. 85%.

Hledači pokladů na aukcích (2010) (pořad)

Pokud chcete sledovat dvojici chlápků, kteří si vydělávají peníze za nic tak se dívejte. Jinak nedoporučuji. Jedna hvězda za některé povedené díly. 27%

Živí mrtví (2010) (seriál)

Naprosto skvělý seriál. Není co vytknout, nebyl díl, který bych nehltal i s navyjákem.(Možná, až na ten díl v druhé sérii Kde lovili zombíka ze studny.) 1. série * * * * * (97%) Nejlepší díl: šestý(TS-19) Sledovanost v USA 5.97 miliónů lidí. 2. série * * * * * (88%) Nejlepší díl: třiáctý(Beside the dying fire) Sledovanost USA 8.99 Miliónů lidí. 3. série * * * * * (97%) Nejlepší díl: osmý(Made the suffer) Sledovanost USA 10,48 miliónů lidí. 4. série ? (?%) Nejlepší díl:? Celkově: 94%

Piráti! (2012)

Co se týče novodobých animáků. Tak tenhle se řádí mezi ty lepší.73%

Miley Cyrus: Wrecking Ball (2013) (hudební videoklip)

Píseň: super. Videoklip: No comment. Jen mě příjde divný, že všichni pořád mají něco proti tomu, že tam lýže kladiva a houpe se nahá na demoliční kouli. Ale když Ema Watson představitelka Hermiony, nafotí svoje nahé fotky do playboye tak to nikomu nevadí.