Asterix a Obelix (1999)

(Komiksy jsem četl) Mě se to docela líbilo. Díval jsem se na to s nadhledem a bral to jako rodinou pohádku. A když to berete takhle tak to jde. Z filmových zpracování asi to nejlepší. Takže pokud se vám tohle nelíbilo tak se na další nedívejte. 87%.

Bídníci (2012)

Ani jsem netušil, že Hugh Jackman umí zpívat. :) 87%

Robot Chicken: Star Wars (2007) (TV film)

Cereálie Adbiral Ackbar. Škoda jen, že neexistují ve skutečnosti. :) 90%.

Robot Chicken: Star Wars Episode III (2010) (TV film)

Můj pane. Stormtroopere. Můj pane. Stormtroopere. Můj pane. Stormtroopere. Jedna z nejlepších scének z dílu. :) 95. PS Podle mého hodnocení to vychází na nejlepší díl z trilogie. no asi to je i pravda.

Green Lantern (2011)

Jedno z nejhorších fimových stvárnění komiksových superhrdinů. Možná, že moje hodnocení může být trochu ovlivněné tím, že nemám celkově rád postavu green Lanterna, ale myslím si, že kdybych Lanterna rád měl, tak bych u tohoto filmu trpěl ještě více. 34% To znamená nejlepší 1 hvězda.

Barrandovský videostop (2011) (pořad)

Celkem fajn pořad, až na tu neustálou reklamu na Maunfield. Ale to chápu ceny se nezaplatí samy. 55%

Barbar Conan (1982)

Nějak jsme ten celý film nepochopil. Akce na tu dobu rozhodně nebyla špatná, totéž filmové efekty, za které by se nemuseli stydět dnešní béčkové filmy. Ale ten děj jsem nějak nepochopil. Dávám 36%. Což je přesně dvojnásobně méně než jaký má tento film celkové hodnocení. Zvláštní.