Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Sprostý kuchař upozorňuje na špatnou kvalitu mnohých českých restaurací a ponižuje skutečné lidi v televizi. To se mi líbí. Jeden z mála pořadů, který se českým televizím povedl.

Top Gear USA (2010) (pořad) odpad!

Nevím, proč, ale vtipy, které Clarkson a spol. předvádějí v UK verzi, jsou v podání těchto amerických balíků nad Slunce trapné.

Pošta pro tebe (2005) (pořad) odpad!

Člověka potěší občasná nenávist, která mezi lidmi panuje přímo ve studiu. Nicméně takové díly jsou bohužel vzácné a zbytek je jen sentimentální klišé.

Krok za krokem (1991) (seriál)

Seriál trochu připomíná Kutila Tima (či je to obráceně?). Každopádně se jedná o další orgasmickou lázeň pro feministky. Všichni muži - a to úplně všichni do jednoho (mnohem razantnější důraz než u Kutila Tima) jsou totální pitomci s dutou hlavou, neandrtálskými zvyky, předsudky, ješitností, arogancí a vždy vše, na co sáhnou, zkazí. Ženy (krom jedné, která je muži posedlá) jsou prostě úžasné, dokonalé a zpravidla nedělají chyby. Vtipy jako takové jsou většinou trapné. Jako dítě mě to bavilo, takže 15%.

Kutil Tim (1991) (seriál)

Seriál určený pro ženy v domácnosti. Muž = tupec, buran, dutá hlava, co má plnou hubu keců a všechno pokazí. Žena = brilantní dokonalá bytost, která vždy vše ví od začátku správně. Prostě orgie pro feministky. Dal bych odpad, ale za občasnou vtipnost 35%

Nikdy to nevzdávej (2008)

Dementní film o "ultra cool" moderních fightech, ve kterých zpravidla vládnou největší fešáci s tím nejmodernějším účesem .

Bitevní loď (2012)

Tupá akčňárka s děsným scénářem, plným politicky korektních klišé hovadin. To, že eh... "afromameričan" dokáže makat na bavlníkové plantáži celé dny nebo že předběhne bělocha jsem věděl. Ale že když nemá nohy, tak si to v klidu rozdá s plazoidním mimozemšťanem v bitevním pancéřovém exoskeletonu jsem vážně netušil. Stejně jako že je možné driftovat s 80 let starou lodí. Efekty pěkné, ale mozek si vypatlávat nenechám.

Resident Evil: Odveta (2012)

Pokud to budu brát vážně, tak můj mozek dostane průjem. Pokud ne, tak je to slušná komedie.

Jan Hus (1954)

Stejná hovadina jako Jan Žižka o "zakladatelích proletářství" v dobách temna, kdy jsme ještě neznali "krásu" levice. Historii sice vnímám jako kompletně neobjektivní pseudovědu, která je založena na domněnkách vyplývajících z domněnek někoho, kdo se domníval, avšak když "historii" někdo seškrabává Gottwaldovi z oblasti análního otvoru, tak to už opravdu nesnesu.

Jan Žižka (1955)

Propagandistická, budovatelská, proletářská a komunisticko-politicky korektní hovadina o bandě prasat a banditů aka hrdinů. A tahle sebranka založila Tábor, kde stále žije spousta individuí, kteří milují Ryana Goslinga obzvláště mezi svými půlkami. A tato kombinace tvoří odpad. Zpracování není na dobu kamennou zlé, takže o hvězdu navíc...