Pach krve (2021)

Ale Vám riadne jebe miestne hviezdy. Obalené v modernom šate, aj interracial aj buzo dvojica... S pôvodnou redneck vyvražďovačkou to nemá nič spoločné. Pasce ako od Ramba používajú sedliaci ako z Village a komunita je ako z Wickermana. Ten koniec v kuchyni je tiež superoriginálny.

Jeepers Creepers 3 (2017) odpad!

Victor Ty úchylák prečo si to točil? Dodávka ako od agenta s povolením zabíjať, postavy nesympatické, rasová kvóta splnená, chudák podarený hororový bubák, ktorého si vytvoril.

Sladký dům hrůzy (1989) (TV film) odpad!

Ako išli 2 plamienky na vandrovku, alebo ako sa kráľ brakového hororu sám zosadil z trónu. Hlúpe a lacné, za zmienku stojí len vtipný kňaz, pekná Cinzia a splašený bager. Kto je vrah? No predsa záhradník.

Blair Witch: 20 let poté (2016)

Nesympatický brat mal štyri roky keď mu zmizla nesympatická sestra, tak sa ju vyberie po dvadsiatich rokoch hľadať a máme námet na ďalšie pokračovanie. Aké originálne. Aby to bolo v súlade s dnešnými pravidlami, nesmie zabudnúť okrem dronu a pamäťových kariet pribaliť aj dvojicu nesympatických negrov a hurá na výlet. 1* len za krátku návštevu podzemných tunelov, to bolo príjemne klaustrofobické. Položme si na záver 3 dôležité otázky. Je Peter Lipa starým otcom albánky menom Dua Lipa? Je Air Wick bratom Johna Wicka? Bolo nutné natočiť túto zbytočnosť? Odpovedaj si každý sám. 😀

Tom Grennan: Little Bit of Love (2021) (hudební videoklip)

Jebnutý videoklip, alebo ako sa objavil chlapík so zaujímavým hlasom a výzorom pičusa a vytvoril skladbu, ktorá zaujme. Každý (vraj) potrebuje kúsok lásky.

Běžící Terč (2000) odpad!

Strih, akčné scény, ryšuľa s duritkami na nose, obluda z neznámej planéty, ktorá vedie vyšetrovanie... Všetko jedna veľká HRÔZA! Napriek tomu, že dôverne poznám miesto kde to natáčali odpad dám. (Detto).😀 Skúšal som k tomuto veľdielu napísať aj jednu zaujímavosť. Nepodarilo sa, aj keď netuším prečo, bola to ozaj zaujímavosť a info, ktoré by určite potešilo fanúšikov tohto "veľdiela". Asi som mojim predchádzajúcim komentárom urazil experta. (admina?) 🖕Adminovi sa ospravedlňujem, dnes (22.02.2022) zaujímavosť schválená, dosť dlho to trvalo. Veľa roboty?

Oltre il guado (2013)

Ozajstná uanmenšou, za málo peňazí dosť muziky, chce to trpezlivosť. Tie dve mrchy v lese mi pripomínajú staršie japončíkovské duchárčiny. Odkaz pre mojich obľúbených: pretrpte si to, odkaz pre miestnych milovníkov kečupu (pre ktorých je vrcholom hororu nie napätie, ale ten goretex či čo to tu stále spomínajú) nepozrite si to, aj keď trochu kečupu a kostí so zvyškami mäsa tu nájdete, no a čo odkázať miestnemu chujovi, ktorý sám seba tituluje, že je najväčší hororový expert? Tomu vlastne nič. Veď je expert. 😀🖕😀

Dirty Movie (2011)

Áno! Tento film je kravina. 😀 Troškove kameňáky presne o hviezdu lepšie. Hviezda za to, že snáď 2 či 3 vtipy aj pobavili. 👎

Lyžařská hlídka (1990)

Je to trápne až to bolí? Je! Ale! Je to prvý film, ktorý sme mali doma na VHS!😀

Kučisake onna (2007)

Pre "neznalých" ťažko stráviteľné (násilie na deťoch), tá japončícka poverčivosť má stále čaro. Vizuál skôr lacný, čvachtavé zvuky pri bodaní mi vadia, rozrezaný ksicht nepríjemný. Pre bežného konzumenta, ktorý v súčasnosti žerie Bayove "hrôzostrašné" výtvory to určite nie je.