Pumpa (2020) (seriál) odpad!

Serialik na politicku objednavku sučastnej vlady.....nechapete krokom našej vlady ,na pumpe Vam to vysvetlia aj rovno s hlavnymi politickymi "postavami" ktorych je tu požehnane

Station 19 - Zaseknutí (2018) (epizoda)

Extremne precitlivela,pramudrala,preafektovana dceruška ktora totalne pokazila dokonalu iluziu a "najšikovnejsich" americkych poziarnikoch.....ak toto ma nalakať divaka tak to radsej si dam turecku telenovelu

Vychováni vlky (2020) (seriál)

Dal by som 4* ale ten koniec WTF uvažoval som o 2*

The Prom (2020)

Som co som a gendrove filmy milujem ale......preco silou mocou sa každy hrat na to ze byt gay/lesba musim milovať muzikal,všetko farebne,gyčovy make-up......ako toto až priliš "chcelo" byt rasovo a genderovo korektne.Umely film ,teda skor muzikal s umelymi hercami ,suchymi pesničkami a strojenymi choreografiami.Príbeh ktorí by bol o 2 leveli vyššie nebyť to muzikal ale klasicky film s fajn temou.

Section Zero: Sekce Nula (2016) (seriál)

Čo tym chcel basnik povedať.....zrejme nič,pozeraš a zistiš ze si to ani pozerať nemusel.Zbytocne zabitych 6 hodin zivota....Hlupo to začalo aby to este hlupejsie skončilo

Neviditelný (2020)

Keď logiku hodite bokom ,ide o zaujimavy thriller s hororovymi prkami.Ak vsak aj trochu rozmyšlate pri sledovaní ,vynorí sa veľa otazok tipu "ako ? " "Prečo ?"Spoiler: Prečo biela farba vyliata na nevyditelneho nezanechava stopy,ako sa nož dostal do reštauracie (priletel?) ,s kym a ako otehotnela hl.postava ked to jej podla tvrdenia policie bol jeho brat , preco v daždi nebolo vidiet "neviditelneho" predsa len voda "steká" rovnako aj po nom....hm

Souboj s rodinou (2019)

Zo zaciatku skvela komedia,potom iba klišoidna drama s moralnymi ponaučeniami....kde modelky dvihaju pneumatiky akoby sa nechumelilo a poriadna baba ju ani nezdvihne.Slubny rozbeh končiaci ako moralny happyend

Temné léto (2019) (seriál)

Logika bokom(korejka hovori svojim jazykom kazdy jej rozumie aj ona ked hovoria anglicky,pritom ona anglicky nevie),diery v scenari,skakanie v pribehu ,siahodlhu nudu strieda chvilka akcie,nudne postavy,nelogicke zomieranie postav,stopaž od 40 k 20 a mimochodom všetky postavy maju vojensky vycvik a to delenie na pribehy WTF ? Strašna blbina na 1 pozretie....

Černé zrcadlo - Smithereens (2019) (epizoda)

Jedna z najlepšich epizod BM, ziadne sci-fi,ziadna buducnosť,ziadne super hračky .Jednoduchy príbeh ,tejto doby kde technologie zkazia život obyčajnemu človeku