Vetřelec vs. Predátor (2004)

na jednicku a dvojku to nema, na trojku uz vubec ne, se ctyrkou je to ponekud stejne nastavovana kase.... absolutne nevyuzity potencial.... strasne herecke vykony.... nedotazeny scenar... a presto me to ani nezklamalo

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

první půlka nic moc, ta druhá už je o poznání lepší, za zmínku stojí skoro dokonalé grafické zpracování (jestli tohle nedostane oskara za střih, tak nevím...) snad až na místy moc roztřepanou kameru. zatím ale asi pro normálního diváka nejpřístupnější "kaufmanovina"

Výlet (2002)

hehe, v tomto filmu společně s Red Meatem a Cartmanem hrajeme :))) ale jinak je to docela blbost

Spider-Man 2 (2004)

v některých ohledech lepší než jednička (triky...), někde zase pokulhává (příběh, nepřekonatelný Dafoe v jedničce...). celkově vzato je to vlastně stejně dobrý komixák jako jeho předchůdce. no a když dostal S-M 1 5*, tak S-M 2 musí být také za *****

Johnny Mnemonic (1995)

je tady vůbec někdo, komu se to líbilo? /kromě mě/

Úsvit mrtvých (2004)

velmi dobrý horror, který ale kvality jeho předchůdce nedosahuje. Je ale pravda že ve oproti klasickému Dawn Of The Dead od Pana Romera zůstal jenom název a prostředí Hypermarketu. Docela by mě zajímalo, co bych dělal (pokud bych přežil) já v Tescu...

Ztraceno v překladu (2003)

nevím, co si mám o tomto filmu myslet. bombastické recenze na každém kroku, milion ocenění... zašel jsem si na to do kina a odcházel jsem v polospánku. znuděn. herecké výkony byly sice velmi nadprůměné, ale strašně pomalé tempo filmu nezahránily. stačilo by scénář trošku zhustit, zrychlit a možná by mě to třeba i bavilo. a nebo jsem jen prachsprostá lama, která nerozumí inteligentním filmům?