Penelope (2006)

Barevný kytičkový hrníček s porcí barevnýho kytičkovýho guláše. A k tomu i nařezaná kopretina, coby kytičková muzika. Rozkvetlý jaro. Ale bez cukru.

Lepší už to nebude (1997)

Joo, herci fajn, kamera fajn, střih fajn (nebo co se to tady furt řeší). Ale přeslazený! Oficiální text distributora mě nalákal na zatrpklýho Jacka, kterej znepříjemňuje život všemu co se pohne, a on mi zatím přišel jako takovej milej stárnoucí strejda, kterej má problém s vyjadřováním pocitů a okolí ho nechápe. I to by ještě šlo, ale ta rapidní proměna na konci a vůbec celej happy end, ke kterýmu to tak neokatě směřuje.

Neopouštěj mě (2010)

Divnej film... typická romanťárna darovaných orgánů. Nelogický, nesnesitelný! Ale fakt se mi to líbilo :) Ačkoliv udělat z toho víc sci-fi než romantický drama by bodlo.

Nedotknutelní (2011)

Dá se k tomu něco napsat? Dá... a mraky... . No, lepší je to prostě jen vidět. Juch, to má hned člověk lepší náladu, potutelnej úsměv a pocit, že ví něco, co nikdo jinej ne :)

Vzpomínky na lásku (2004)

První polovina je lehká a jemná, zamilovaná a roztomilá. Ta druhá taky, jen trochu pocuchaná ručními granáty. Z nudy rovnou k slzám. Originální.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Milý seriál o dospívání. Jako tradičně se zde řeší lásky, náboženství, rodinné problémy i problémy se začleněním do společnosti, jen je tu kladen větší důraz na počasí...

Drive (2011)

Lituji, že již tento film nebudu moct vidět "poprvé". Na doporučení rodiny byl film zjuknut a to bez jakéhokoliv zjišťování o čem by měl být, co čekat, a podobně. A jaképak to bylo neotřelé překvápko! Kdo neviděl, nechť beze slova zhlédne. To co v člověku vyvolá, je neopakovatelné (bohužel). Navíc skvělá hudba! "A Real Hero" mi v hlavě hraje neustále. Hurá!

Posel ztracených duší (2005) (seriál)

Seriál, který má (měl), potenciál. Líbí se mi nápad, ale je to hodně nedotažené! Spíše než zápletka, se tu sází na vzhled hlavní herečky, která by se měla občas napapat. Je to zbytečně uvzdychaný, přecitlivělý, lidi i duchové tu jsou buď zlý nebo dobří - nic mezi tím. A nic nového, každý díl totožný s předchozím. Fuj.

Constantine (2005)

Je to asi můj nejvíc oblíbený film. Pro jeho temnou atmosféru, hutný příběh, skvělou vizuální stránku (od Ďábla a peklo až po „roztomilého“ archanděla) a v neposlední řadě pro jeho milý černý humor, dobrý hlášky, spoustu cigaret, brouků, krve a svěcené vody.