Ledové království (2013)

Čekala jsem mnohem víc. Na můj vkus moc zpívání a velice slabý příběh. Ještě štěstí, že jsem za to nevyhodila peníze v kině. Rozhodně si to znova nepustím.

Gravitace (2013)

Na to, jak tento film všichni oslavovali teda nic moc. Efekty pěkný, ale jinak nicneříkající nic. Škoda. Na Oscara to podle mého názoru nebylo.

V zajetí démonů (2013)

Jedním slovem pecka. Nemám nic, co bych mohla vytknout. A to jsem v hororech hodně vybíravá! :)

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Typický průměrný film poslední doby, který se hodí jen a pouze do kina, kde si člověk může naplno vychutnat efekty a bojové scény. Když si však tento výtvor pustíte doma, do očí okamžitě bije děsná jednoduchost příběhu. Nic vás nepřekvapí (snad jen to, že nepřátelské obludy - pro mne příjemné překvapení oproti monotónním robotům a mimozemšťanům - tentokrát nepřicházejí z vesmíru nýbrž z hlubin oceánu), každou další scénu lze velmi snadno odhadnout. Kýčovité, typicky americké scény jako "teď se všichni spojíme a příšerám to nandáme" a hrdinská hudba samozřejmě nechybí. Herci taky nic moc sympatičtí. Ale za efekty,bojové scény a slušný soundtrack dávám 3 hvězdy.

30 dní dlouhá noc (2007)

Jeden z těch hodně špatných "hororů", které jsem kdy viděla. Od začátku nudné, jen jsem čekala, kdy se něco začne dít. Soundtreck děsný, nesympatičtí herci a herečky (snad jen kromě hlavního hrdiny), příběh totální kravina (kde se daleko na severu najednou vzali upíři? proč tam byli? proč dělali,co dělali? co jsou zač? odkud přišli?) no a efekty mě taky nijak nenadchly. Všechno je zcela předvídatelné a mně konkrétně v tom chyběla atmosféra hororu. Dokoukala jsem to jen ze slušnosti. Jednu hvězdičku dávám proto, že to nebylo tak debilní, jako Twilight nebo Pátek třináctého.

3:15 zemřeš (2005)

Ryan mě opět přesvědčil, že je prostě skvělý herec. Ostatně celý film byl dobrý. Bála jsem se po něm jít sama na záchod :) Po dlouhé době horor, který není totální blbost.

Turbo (2013)

Konečně zase pěkný animák. Supr grafika a efekty, dobrý výběr hudby a spousta srandy. Příběh byl sice jednodušší, ale jelikož je to film určený převážně těm menším, dá se to pochopit. Já jsem se příjemně bavila a rozhodně nelituji peněz, které jsem dala za tuhle podívanou v kině :)

Da Vinciho démoni (2013) (seriál)

Parádní seriál, který mě zaujal již od prvního dílu. Skvělá zápletka, velice pěkná hudba, výborně vybraní herci, dobrá kamera. To vše se spojilo do jednoho úžasného seriálu, který jsem hltala díl po dílu. U posledního mi dokonce ukápla i slza, tak moc mě to vtáhlo. Pořád ovšem mluvím o 1. sérii. Nemůžu se dočkat další a doufám, že bude stejně dobrá! :)

Hunger Games (2012)

Byla jsem celkem zklamaná. Námět dobrý, ale zpracován mohl být opravdu mnohem lépe. Když pominu strašnou hudbu a nesympatické herce, tak snad nejhorší byly ty tiché pauzy v dialozích herců....to mě tak nehorázně iritovalo, že si tento film už nikdy nepustím. Škoda, čekala jsem od toho víc.

Život brouka (1998)

Film mého mládí. Viděla jsem ho minimálně 100x. Supr animace, fajn hudba a hlavně vtipné! :)