• Fantasy

Medvědí bratři (2003)

Walt Disney vždy působil hlavně na ty nejmenší, což už bohužel nejsem. Celkově mě příběh a výjimečně ani animace nezaujaly. Tenhle animák mi dlouho v paměti neutkví.

Ženy v umyvadle (2015)

Zajímavě vymyšlené a protože jsem o tom nic nevěděl, dokument mě vcelku zaujal. KVIFF 2015

Počátek (2010)

Film je dobrý, nápad také, ale tak nějak nevím. První polovinu jsem se doslova nudil a dokonce film nadvakrát vypnul protože mě prostě nudil, ale ve chvíli, kdy se přejde od slov k činům je film skvělý a upoutá. DiCaprio je opět skvělý a kdo se mi dál hodně líbil, byl Tom Hardy, který zahrál svojí roli dokonale.

Rivalové (2013)

Pro mě obří překvapení. Skvěle zpracovaný film o dvou legendách své doby. Herecké výkony jsou naprosto fantastické, hlavně Daniel Brühl mě velmi zaujmul a nejen díky němu si budu tenhle film ještě dlouho pamatovat. Ron Howard odvedl prostě skvělou práci.

REC (2007)

Hodně ale opravdu hodně kvalitní horor. Zapůsobil na mě skvěle a ač nemám ruční kameru ve filmech moc rád, v tomhle snímku byla naprosto perfektní! Konec je naprosto brutální a mrazí mě z něj v zádech ještě teď. Jeden z nejlepších hororů co jsem kdy viděl.

Záhada Blair Witch (1999)

Jediné co je na tomto hororu dobrého je atmosféra. Bohužel nic jiného mě v něm moc nezaujalo. Navíc tento styl natáčení nemám moc rád a proto mi to film spíše znechutilo než vyzdvihlo.

Žena v černém (1989) (TV film)

Skvělý starší horor, atmosféra je naprosto perfektní.

Žena v černém (2012)

Výborný remake. Daniel Radcliffe hraje skvěle, myslím si, že film lehce vytáhl, ač na to, že je otec vůbec nevypadá. Jeden z filmů kterým remake neublížil, ale naopak přidal.