Captain Marvel (2019)

Rozhodně mnohem zábavnější, než se z trailerů mohlo zdát. První půlhodina je dost zmatená ale zbytek je uz fajn podívaná. Nenadchne neurazí.

Auta 3 (2017)

Po dvojce velké zlepšení, ale jedničku to nepřekoná

Jurský svět (2015)

Pro mě velké překvapení, Scénář je v některých částech vysloveně bolestivý a když se člověk pozastaví a popřemýšlí takj najde spoustu děr v příběhu, ale jako celek fim funguje a bavil mě až do konce

Titanic (1997)

James Horner? Horner?! vážně!! Titanic je jediný film kde obdivuji hudbu tohoto skladatele, je neuvěřitelné jak člověk co skládá tak neuvěřitelně lacinou a monotónní hudbu může složit něco tak nádherného..

Filmová věda (2009) (seriál)

Naprosto jedinečný seriál, který vám ukáže kdo a co stojí za všemi těmi fantastickými triky které vídáme ve filmech.

Captain America: První Avenger (2011)

První polovina filmu mě naprosto dostala, nejspíše to bylo tím období 40-50 let v Americe které prostě miluji. Ale jakmile film přejde k čisté akci tak už nefunguje, alespoň pro mne.

Mass Effect: Ushinawareta Paragon (2012)

Pro fanoušky ME universa zajímavý počin, nesoucí si s sebou i těžká morální rozhodnutí, které jsou pro herní sérii tak důležitá. Od absolutního hodnocení snímek dělí jenom slabší animace.. sakra! jak by tomu slušela CG animace.. jedná se jen o jakési doplnění děje hry stejně jako kniha a komiksi, takže pokud jste herní sérií nepolíbení asi se budete trochu ztrácet..

Tekken (2010)

Jsem ohromný fanoušek Tekkena doma mám téměř všechny díly a na tenhle film jsem čekal dlouhé roky. Bohužel film nedopadl tak jak jsem si představovat. Obsazení je dobré souboje jsou taky povedené, ale z Tekkenem to má pramálo společného... Není to úplně špatný film, ale jako fanouška hry mě štve, že tvůrci úplně kašlou na to, že jednotlivé postavy mají své příběhy a to, že se ve filmu neobjeví oblíbené postavy jako Hwoarang, Xiaoyu, Eddy a Paul s Ninou kteří nechyběli v jediném dílu hry a ve filmu přesto nejsou mu taky moc nepřidá... A doráží to Steve fox který je ve filmu "manager" Jina a Christie je jeho holka.. WTF?!

Nepřítel před branami (2001)

Vizuálně famózní. A celkově skvělí film na, který se vždy rád podívám

Simpsonovi ve filmu (2007)

V posledních seriích Simpsonovích moc vtipů nenajdete, ale tenhle film mě i po mnoha shlédnutí stále baví. Spider-vepř a Harry Poser :D