Mamma Mia! Here We Go Again (2018)

Maximální spokojenost, ztřeštěnou jedničku to nepřekoná, ale dvojka se vůbec nemusí za nic stydět. Vřele doporučuji. Dnes jsem byl v kině jak na jedničce, tak i hned na dvojce :-D

Plán útěku 2 (2018) odpad!

Největší zklamání roku, k čemu se to Sly upsal, mi hlava nebere. Film nemá vůbec nic společného s jedničkou. Tohle je ultra debilní levný céčkový film. To už i Seagal natáčí zábavnější a lepší filmy a nepochopím, že už je i trojka hotová..... Kdo můžete, vyberte jiný film, tohle Vás naštve a je to ztráta času

Čertoviny (2017) odpad!

Nezáživná, nudná, pomalá pohádka absolutně ničím zajímavá. Chybí děj a kdyby to nebylo tak umělé na oko a ta Troškova uřvanost už mě leze krkem. Už by se Zdenda krotit a měl by natočit pořádnou pohádku jako kdysi O princezně Jasněnce a létajícím ševci

Máří Magdaléna (2018)

I když jsem nevěřící, dal jsem filmu šanci a pořádně si ho užil. Konečně nějaká změna od komiksovek a dalších výplachů. Vřele doporučuji

Pacific Rim: Povstání (2018) odpad!

Totální bezduchý výplach mozku, jdu na lobotomii, to bude větší jízda :-D

Tvář vody (2017)

a tohle byl co zase :-( nechce se mi to ani komentovat

Black Panther (2018) odpad!

Tak tohle se těžce nepovedlo. Nemastný, neslaný. Milionkrát viděno. Dětinský. Trapný humor. Vlastně se jedná o jednu z nejhorších Marvelovek. Potenciál a mysteréznost Pantera nevyužita. Hodně jsem se těšil a dokoukal jsem to jen z nutností....

Diablo (2015)

Snad někdy uvidíme pořádný western s mladým Eastwoodem. Moc bych si to přál. Snad bude pokračovat v tom, v čem byl jeho táta nejlepší

Ztracen v džungli (2017)

Přijemný film, který nikterak nepřekvapí, příliš nedojme. Ale přesto mě zaujal. Radcliffle se už dávno vymanil ze stínu Pottera, nemám s ním problém. Možná je to i tím, že jsem viděl pouze část z jednoho dílu Pottera, který mě vůbec neoslovil. Tak aspoň Daniela nemám s ním tolik spjatého . U jungle mě držela představa, co lidé dokáží vše přežít, jak bojovat s nulovou šancí k přežití. Jako u filmů Přežít, Everest aj.

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

Pořád se opakující The Rock, přál bych mu vážnější roli, než abych točil pořád dokola tyhle blbiny