Dětská hra (1988)

Prvý a najlepší diel celej série. Vydel som ho minimálne 5 krát, no vždy sa pri ňom bavím. Fajn lakačka s celkom milou bábikou.Do konca puberty som sa bál vďaka Chuckymu tmy,ak nie až dodnes:DProste hororová klasika.Na tú nedám dopustiť.10/10

Snuff 102 (2007)

Podľa môjho názoru ide o nevydarený žart.Čakal som niečo horšie popravde ako kamerový záznam z dedinskej zabíjačky a pár faciek spolu s kopancami.Je to úchylné,nenormálne nemorálne no videl som aj horšie veci.Každopádne nič moc.

Tunel smrti (2005) odpad!

Absolútna kravina.Nestálo to za to ani som tomu filmu nejako nepochopil nemá to nijakú pointu .

Elektrické křeslo (2006) odpad!

Ďalšia teenagerská vtákovina.U mňa nula bodov nestojí mi to ani za to,aby som to tu rozvádzal.

Chupacabra Terror (2005) odpad!

Totálne biedny film.Chupacabra vôbec nieje popisovaná tak ako vyzerá vo filme a tá maska nestojí za nič.Režisér bol na nákupe v nejakom lacnom stánku s filmovými rekvizitami?Strata času.

Avatar (2009)

Musím uznať,že keď s niečím príde režisér, ktorý nosí meno James Cameron, tak je to vždy veľký boooooom ak nie zemetrasenie.Avatar je a ešte dlho bude Cameronovým obrovským záchvevom. Je to film vytvorený skutočne HI-TECH technológiou, nehovoriac o tom, že k nám prišiel v 3D. JE to skutočná pastva pre oči, prekrásna krajina planéty Pandora je niečo úžasné.Má síce jednoduchý a tak trochu klišé príbeh, no celkové spracovanie filmu,herci a dialógy hádžu tento nedostatok do koša. Avatar 100 percent 10/10

Zbraně budoucnosti (2006) (seriál)

Veľmi dobrý dokument o zbraniach a rôznych zbraňových systémoch.Vynikajúci moderátor,ktorý sa sem hodí ako uliaty.Len jediná vec ktorá mi skutočne prekáža a bola tu už spomenutá,je tá nechutná USA propaganda.Na druhej strane nie všetky zbrane z tohto dokumentu su z USA. Ale aj tie,ktoré sú vyvinuté Američanmi postačujú na to,aby ma Machowicz dokázal touto propagandou vytočiť.8/10

Elitní jednotka (2007)

Jedna z najtvrdších policajných jednotiek sveta B.O.P.E Vás v tomto perfektnom akčnom kúsku určite presvedčí o svojich kvalitách. Tvrdé praktiky príslušníkov B.O.P.E nepoznajú hranice, no proti organizovaným gangom z Brazílskych slumov sú naozaj adekvátne. Je to vynikajúci film s dobrým hereckým obsadením, skvelými hereckými výkonmi a najmä vychádza zo skutočných udalostí.10/10

Endgame: Blueprint for Global Enslavement (2007)

Kto iný ako Alex Jones by nám priniesol objektívnejší pohľad do našej súčasnosti a minulosti?Je na každom kam a ako ďaleko sa vo svojom bádaní po pravde dostane a čomu uverí. Pre niekoho obyčajná konšpirácia, pre iného ťažká predstava toho, ako sú naśe životy ovládané niekým ,,zhora,,.Určite odporúčam.10/10

Saw 3 (2006)

Tretí a pre mňa posledný pozerateľný diel série SAW. Tretí diel vnáša trochu svetla do predchádzajúcich dvoch častí.Je to pre mňa ,,bod zlomu,, celej série, pretože ďaľšie už považujem za nepotrebné. Vezmite si do ruky pomaranč a skúste ho stláčať donekonečna. Presne o to sa snažia režiséri tohto kultového snímku,čo mu v každom ohľade škodí.6/10