Černá hodina (2011)

Taková blbost, která ale na jedno podívání baví a nenaštve. Herecké výkony jsou sice vcelku amatérské, ale efekty ujdou. Ruští bojovníci byli hustí : ). A žena neusnula - to už něco znamená. Kdo čeká akci a ne umělecký zážitek, může odejít spokojen. 70%

Čertova nevěsta (2011)

Krásná hudba. Pěkné efekty. Hezké interiéry. Dá se toho pozitivního najíc celkem dost. Jenže charakteristický Troškův rukopis se ukáže hned při první přeměně čerta na čerta. Ano, dokud je za člověka, má něco do sebe. Jenže se přemění v pizizubého šilhajícího infantilního čerta a jsme zase v těch, že to tak musím říct, Troškovejch sračkách. Nejkrásnější hádanka vypadala jako mírný vzestup, ale už jsme zase zpět v "mistrových veselých kouscích", na které jsem si už stačil vypěstovat alergii. 35%

Dopis pro Momo (2011)

Pro takovéhle japonské filmy mám slabost. Nádherně vykreslená atmosféra, prostředí a příroda. Jeden by hned zatoužil žít tam. Duchové byli docela rozporuplní, ale suma sumárum sympatičtí. Děj docela dojemný, párkrát mi dokázali vhrnout vlhko do očí. Jo, plný počet za mne ano. 90%

Drive (2011)

Hudba - výborná. Zbytek - dlouhé, nudné a podivné, nakonec i místy předrsnělé. Na tak vysoké hodnocení, jaké zde obdržel jsem asi nedorostl. 50% celkem stačí.

Drive Angry (2011)

Dobrý scénář, Amber Heard, William Fichtner a drsné scény. Mám rád, když se filmy neberou až tak vážně, tohle je odlehčená jízda s brutální veselostí. 78%

Elitní zabijáci (2011)

Tenhle film se mi hodně líbil. Jediné, co mi není jasné, zda na silnou čtyřku, nebo slabší pětku. Zatím zůstanu u té hodně silné čtyřky, ale určitě tomu dám ještě šanci si polepšit. Statham je těžkej borec, ať si pindá kdo chce co chce. 80%

Fimfárum – Do třetice všeho dobrého 3D (2011)

Obři, to je velký průšvih. Takové pitvoření, samé kouření a žádný děj. Hnus, za to bych dal s klidem odpad. Další dva příběhy naštěstí laťku zvedají poněkud výše. Ale na jedničku to jako celek zdaleka nemá ani stopáží, ani zábavností. Lehký nadprůměr. 59%

Gekidžóban Naruto: Blood Prison (2011)

Pátý Shippūden film. Super pecka, skvělé postavy, akce spoustu, rozhodně jeden z nejlepších Naruto filmů! 95%

Green Lantern (2011)

Zase jedno rozporupné dílko. Bylo tam pár dobrých momentů. Jenže zbytek byl takový nějaký plytký, nezajímavý, obyčejný. Je mi to docela líto, protože potenciál tu byl. Ale nepodařilo se ho využít. Slabá čtyřka. 65%

Hanna (2011)

Takovou výkonnost jsem hlavní hrdince nevěřil, ani když byla geneticky upravená. Celé to bylo takové ploché, letem světem, žádné emoce, jen akční výplach. Lehounce nadprůměrné, nic víc, nic míň. 59%