Bláznivé poslání (1983)

Já pořád nevěděl, odkud si pamatuju "Pípó Pípo, FBI, ve válce i v míru". Konečně to zase vím. Rozhodně není horší, než první díl, spíš o fous lepší. 80%

Vychováni vlky (2020) (seriál)

Všichni tu očekávají další sérii. O tom zda bude nevím, ale první je pecka. Teda až na poslední díl, kde už jsem se vysloveně ztratil a vypadá to, že tvůrci čerpali z Cimrmana, konkrétně předmluvy z Hospody na mýtince o operetě Proso. Takže šílenství Žofiino je jediným chmurným tónem v celém tak rozmarném příběhu.... Já seriál zhltnul za čtyři večery a moc si ho užíval. Nízké hodnocení zde nechápu, za mne 99%.

Osm hrozných (2015)

No to je koncert. Konečně mě Quentin zase svým dílem nadchnul. Dlouhé mi to vůbec nepřišlo. Rozhodně plný počet a jeden z Tarantinových nejlepších filmů. 100%

Magnum Force (1973)

I v roce 2020 pořád dobrý a koukatelný. Určitě lepší, než jednička, ze které si po třech týdnech nepamatuju vůbec nic. 85%

Sicario: Nájemný vrah (2015)

Pozitivní hodnocení zde a komentáře mě na film naladily. Pak si ho ale pustila žena sama a naprosto ho sepsula. Jednou jsem si našel klidný čas, abych si v tom udělal jasno, kdo že to má pravdu. A) je správně. Žena si to beztak zase pouštěla večer unavená a usnula. Sice to nechápu, protože film byl od první chvíle naprosto skvělý a nepustil mé soustředění nikam jinam. Ano, je to naprosto špičkový film a moc jsem si ho užil. Za mě rozhodně plný počet. 95%

Dokonalá loupež (2018)

Á, kašlat na komentáře tady, čemu se to podobá a čemu ne. Je to dobrá akční jízda, rozhodně líbivější, než Aquaman. Já se bavil. 85%

MOST! (2019) (seriál)

Kosmo bylo o chlup lepší, Trpaslík zase ohodně slabší. Bál jsem se dívat, jestli to nebude moc buranské, ale bylo to sprosté a nekorektní způsobem, která se mi líbil. Velké překvapení a pět hvězd. 85%