Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Krvavá a lehce strašidelná pohádka. Sem tam někdo někomu ustřelí hlavu a krví vymaluje pokoj a jak už tu v komentářích zmiňuje celkem dost uživatelů, konečná akce je slušná řezničina. Celkově dobrý nápad, originální. Zase něco nového. Hodina a dvacet minut naprosto ideální čas, není třeba film zbytečně natahovat... divák by se zbytečně nudil u nesmyslných dialogů. Bohužel, něco bylo trochu předvídatelné...65%

Call of Duty: Find Makarov (2011)

Natočené krátké scény z série MW na přeskáčku. Vše vypadá věrohodně! Efekty, masky, herci. A co je na tom nejlepší ? "Známé tváře"! Soap, McTravish, Price atd atd....

Grand Theft Auto: Rise (2012)

Taková blbůstka...Film je dá se říct jen honička na silnici a pár vteřin v autobuse. Jediné co vychytali byla kamera při chůzi. Film má být podle GTA 4 a hlavní postava je Niko Bellic .

Tři dny ke svobodě (2010)

Muž, který miluje svou ženu, je schopný čehokoliv, jen aby jí osvobodil. Láska na prvním místě. V rámci daného žánru nemám skoro co bych vytkl. Russell Crowe svou roli zahrál na jedničku. Asi nejnapínavější film co jsem za poslední dobu viděl. Emoce a napětí po dobu filmu stoupalo a stoupalo a já jen čekal kdy to všechno exploduje! 90%

Zodiac (2007)

Napětí od začátku do konce, pár vtipných hlášek, tajemnost, skvělé obsazení, vynikající kamera atd... mohl bych pokračovat do nekonečna. Nudit se rozhodně nebudete!! Z detektivky se postupně stává našlápnutý triller. Film místy chytá hororovou příchuť. 90%

Rudý úsvit: Nová krev (2012)

Skupina mladých lidí se ze dne na den vycvičí natolik, aby mohla úspěšně bojovat proti profesionálním vojákům. Až na výbuchy a pár vystřelených kulek celkem nuda

Demolition Man (1993)

Sly v roli sympaťáka, kterého rozmrazili po několika desitek let, aby pomohl zneškodnit uprchlého a velmi nebezpečného vězně. Zábavná akční sci-fi komedie, kterou musíte brát nadsázkou, jinak si film neužijete. Vtipy na učet akčních hrdinů z 70 - 90 let, jako je právě Stallone (Rambo), Jackie Chan, Nebo Arnold Schwarzenegger, zábavné poznávání nových věcí, které John Spartan, zatím co byl zmražen neznal, stará dobrá akce a tak dále a tak dále. 80!

Sinister (2012)

klasicky horor v jiném kabátě. Víc děsivější, víc tajemnější, méně "přepadovek". O filmu budete přemýšlet minimálně ještě den po shlédnutí, když si budete čistit večer zuby a koukat na sebe do zrcadla, nebo když půjdete zatáhnout žaluzie, aby vám měsíc nebo lampa s ulice nesvítila do obličeje

Let (2012)

Přehnaná postava alkoholika a feťáka ztvárněná Denzelem Washingtonem zde nebyla ani trochu zbytečná. Důraz kladen na to, že když má někdo slabou vůli a nechce pomoci od druhých, neváží si jí, má raději alkohol a kokain, pomoc si nezaslouží. Prostředek filmu mohl být svižnější a napínavější, 30 minut filmu o tom v jakých je depresích, mohlo trvat 10. Oproti tomu první třetina byla akční a třetí třetina byla napínavá, jak to všechno dopadne. Konec se mi moc líbil. 80%

Hříšníci a svatí (2010)

Tento film je jako svíčková, kterou vám přinesli bez knedlíků. Ani dost Triller, chybělo mi takové větší temno a záhadnost, ani dost akční, chyběl mi takový ten blahý pocit, z toho jak akční hrdinové bodují a jsou dobří!.