Přátelé (1994) (seriál)

Je jich 6 a každý je praštený v něčem jiném. Nejzábavnější sitcom všech dob! Dnes uz snad klasika.

Pot a krev (2013)

Něco nového co tu ješte nebylo. Film pain & gain hned ze začátku nasadí neuvěřitelné tempo, akce a iteligentní černý humor, které se bohužel k prostředku filmu zvolní, ale ke konci filmu se zase stupňuje. Tento film rozhodně není pro každého, jinak ho ohodnotí kluci z fitka a jinak kluci co se nejvíce starají o svůj účes. Pokud cvičíte, film si oblíbíte. Krásných 85%

Útěk z planety Země (2013)

průměrná, tuctová, oddechová, animovaná pohádka, kde to zachraňovali vtípky a narážky na Iron Mana, případně Jamese Bonda. Film je natočen pro mladší diváky, ale neurazí.60%

Tísňová linka (2013)

Začátek mě přímo ohromil a řekl jsem si ... super, to mě bude bavit. Do jisté míry se mi taky vše líbilo. Halle Berry předvedla opravdu vynikající herecký výkon a Michael Eklund jakbysmet. Co mi vadilo, byla jistá kopie mého oblíbeného filmu Mlčení Jehňátek. Pan scénárista se nechal víc inspirovat a ke konci film ztratil originalitu. Na druhou stranu, film vás do sebe vtáhne a pohltí vás někdy ta pravá krimi atmosféra. 70%

Kamarád taky rád (2011)

Konečně něco nového, než klasické Americké romantické komedie. Justin Timberlake znovu ukázal že jako herec za něco stojí. Legrační scény, některé i ze života. Taková škoda toho konce, který byl až moc předvídatelný režiséři ačkoliv na to byli 3, nedokázali dotáhnout skvěle rozpracovaný film do cíle ve stejném rytmu, ale vše se sklouzlo do typecké americké slaďárny. 4* když budu dělat, že jsem posledních 5 minut neviděl.

Hanebný pancharti (2009)

Válečné, dobrodružné a krvavé drama od nejkontroverznějšího scénáristy a režiséra Quentina Tarantina, které vypráví zprvu několik dějů, ty jsou rozděleny do kapitol, které na sebe navazují a dávají smysl až v průběhu filmu. Film nabízí prostředí z druhé Světové Války avšak nejedná se o žádné opakování dějepisu, protože Quentin Tarantino pozměnil dějiny a použil svojí neomezenou fantazii. Použití tří jazyků ve filmu, Angličtina, Němčina, Francouzština, a to přibližně v poměru 2:1:1 dodává filmu originalitu a s už zmiňovaným dělením do jednotlivých kapitol se odlišuje od ostatních filmů.

Rychle a zběsile 6 (2013)

Velké očekávání a malé zklamání. Ve srovnání s fast 5. Bylo to trochu zmatené a celou dobu mi přišlo ze šlo vlastne o hovno az na posledních 20 minut, které byly nejlepší z celého filmu. Naopak akční scény,byly tak prehnané az byly genialni!!!! akci si nemohu vynachválit. A řejmě pravě na ní byl film stavěn. Na konci spoiler k 7. Pokračování série a v něm boží Jason Statham!!! Žádné drama ani thriller se nekoná, čistě akční film. 4* s odřenýma ušima. 70%

Navěky silný (2008)

Samotný příběh špatný nebyl. Sportovní drama o 17ti letém chlapci, který má neshody s otcem, hraje rugby a pro řízení v opilosti byl umístěn do nápravného zařízení pro nezletilé kde se cely od základu změní...Ale ty typické americké kýčovité scény... Dlouho jsem větší kýč neviděl. spíš oddychovka, nic vážného ani nového. 50%

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Perfektní! Krev lítá několik metrů od mrtvých těl, které padají na zem bez hlav, nebo končetin. Výborný nápad, perfektně natočené, vše zvládnuto na jedničku! HLAVNĚ! HLAVNĚ! NEKOUKAT s dabingem!!! Jedině v originálním znění s titulky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Byl jsme v kině na titulkách...bezkonkurenční. po několika letech jsem viděl s dabingem, ani jsem to nedokoukal....trapas!

Invictus: Neporažený (2009)

Odpočinkový film, který se z politického rázem změní na sportovní "přechod" mě příjemně překvapil. Morgan Freeman úžasný jako vždy... Bez něho bych asi jednu hvězdu ubral. Ve filmu není vlastně ani žádná zápletka a tak vlastně o nic důležitého nejde. Konečný zápas celkem napínavý. 70%