Pařba v Bangkoku (2011)

Ono zde nebylo ani možné vymyslet nic nového, než obšlehnout děj z prvního dílu. Kdyby si počkali 10 let mohl tento film vyvolat v některých lidí pocit nostalgie, takhle však nic extra.

Bastardi 3 (2012) odpad!

Prosím, Už ne!

Bastardi 2 (2011) odpad!

Hrůza! První díl se dal, bylo to spíš taková komedie, ale v druhém díle přestává veškerá legrace! Magnusek a jeho akce, honička v náchodě kolem Penny Marketu je k smíchu. Bullshit!

Ochránce (2012)

Taková ta klasika s Stathamem, buch buch, prásk prásk. Dálší do serie Zastav a nepřežiješ, Kurýr, blitz a tak dále a tak dále, vždyť už to znáte... Nic nového, budete se ale bavit. 60%

Avatar (2009)

Geniální, absolutně geniální! Bohužel ne celý film, ale grafika. Taková ta pohoda pro ničím nerušený sobotní večer, příjemná pohádka, možná se na to podívám za pár let znovu. 70%

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Jak řekl Sly: "Pokud si myslíte, že první díl byl nářez, tak jste ještě nic neviděli" Absolutní masakr, vystřelených 452365 kulek, desítky mrtvých, jedny z nejlepších akčních scén, emoce, nostalgie, vtip. Pro mě film roku 2012. Když jsem viděl první díl a dozvěděl se, že bude díl druhý, byl jsem natěšený jako malý děcko! o tom že mám dát 5* potvrdila závěrečná scéna Sly & Van Damme