Simpsonovi (1989) (seriál)

Tohle nepotrebuje komentar

Můj soused zabiják 2 (2004)

Matthew Perrymu asi nikdo nerekl, ze nehraje v Pratelich, ale ve filmu, protoze se chova stejne trapne jako Chandler. Umi zahrat i jinou roli nez radoby roztomileho pitomecka? Proc ho Willis nezastrelil uz na zacatku...

Santa je úchyl! (2003)

Billy Bob Thornton chlasta, moci, soulozi a nadava. To vse v kostymu Santa Clause, coz prinasi neuveritelne mnozstvi komickych situaci. Na druhe strane vydrzet se 93 minut smat neustele se opakujicimu slovu FUCK je trochu opruz.

Přeber si to (1999)

Na komedii málo komediální, na gangsterku málo gangsterské. Takže je to jen za tri

Ed Wood (1994)

Jestliže pozdější Mars Attacks! vzdává hold všem těm fantastickým filmům jako je Válka světu a podobně, Ed Wood je Burtonova pocta celé téhle éře v dějinách kinematografie a amatérskému filmaření vůbec.

V kůži Johna Malkoviche (1999)

Přestože je začátek neuvěřitelně našláplý a plný svěží energie, něčeho nového, po chvíli se stává poněkud předvídatelnýma a ke konci už ztrácí dech úplně. Přesto je tu několik nezapomenutelných scéna jako restaurace plná Johnů Malkovichů. "Malkovich, Malkovich"

Rocky Horror Picture Show (1975)

Natolik šílený muzikál, že překonává i Pomádu. Barevnost, úchylnost, Meat Loaf a transsexuální Transylvanie... pokud si libujete v muzikálech nebo jste transvestita, přidejte si jednu hvězdičku navíc

Shrek 2 (2004)

Nejak mi to nic nerika. Oproti prvnimu dilu, ktery byl jak blesk z nebe, je tohle jen prdnuti do vody. Par medialnich bublin a trochu smradku na konec. Hlavne scenar docela ztraci, vtipy jsou spis vynucene, pisnicky stupidni, vyplnujici prazdna mista. Jestlize si prvni dil do klasickych pohadek jen tak lehce stouchal a utahoval si z nich, dvojka do nich dost necitlive kope. Velke plus je vsak namluveni - stejne jako prvni dil - Mike Meyers, Cameron Diaz a Eddie Murphy. V roli kocoura v botach Antonio Banderas. Vazne dobry je ten generacni konflikt mezi Shrekem a Fioninym otcem, ale jinak nic moc. Je to bida