Amorův úlet (2006)

Isla mě upoutala v Určitě možná a tak jsem na to kouknul. Nezklamala, je opravdu nádherná na tyhle role. I Jasona jsem v době Prciček myslel, že stejně jako Stifler Scott nikdy nic jiné nezahrají. Ale omyl, hrát umí. A troufám si říct, že ačkoli komedie tohodle typu mu sedí jak dekl na záchod, tak v dramatičtějších rolích je ještě lepší, viz. Osm statečných, Tátou proti své vůli. Celkově film je bezvadná komedie a překrásná ztřeštěná romantika. Mnohem na víc procent než zde má. Ale to je jako vždy lidma, kteří místo odpočinku u filmu v něm musí vždy hledat něco extra. K tomu ale točen nebyl. Šlo jen pobavit nevšední nabídkou k svatbě a to se mu povedlo. A propo, z vlastní zkušenosti můžu říct, že tak bláznivá ta nabídka někdy být nemusí :-D . Tedy pokud ta nevěsta nemá takovou rodinu, to zas ne. :-D Ale jak řekla Isla, tak se teď máme rádi. No a co dál? :-DDD

Třetí princ (1982)

Jak někdo může dávat klasikám českých pohádek jen dvě hvězdy...

Znovu od začátku (2007)

Výborná komedie navíc s krásně dojemnou ukázkou o tom jak to chodí, když skončíte na úřadu práce. Naštěstí od toho našeho se šťastným koncem.

Pětka s hvězdičkou (1985)

Ten kdo zde dokázal napsat, že se jedná o stranickopoliticky výchovný příběh musel být asi větší snílek než mistr Matička. Ostatní snad poznají, že až jim trpělivost přeteče, uvidí luxusní českou komedii z řad těch starších dětských nejlepších, které u nás vznikaly. Tož, delegace přijela a hodnocení je tady. I když spíš strýc říká maluj spíš akty..ale to víte, když je u toho ministr, tak se to dává za pět hvězd :-D .I když ostatní tu jsou asi spíš samí jedničkáři, kteří nenávidí jiřiny:-D . No ale to maj z toho, že nechodí do kostela, asi pili moc limonády :-D .Potřebovali by to vysvětlit, nejlíp boxerskou rukavicí :-D

Titanic (1997)

Bezpochyby největší film moderní tvorby a jeden z nejlepších v celé historii. Co víc říkat. Snad jen, že kdo tomu dal odpad stejné kategorie jako Majoru Majsnerovi byl asi taky na návštěvě v Njů Jorku, jinak nevím :-)

Sběratel polibků (1997)

Ne tak dokonalé, jako Sedm, přesto třída kriminálel a jeden z mých nej s Freemanem. Jestli někdo tvrdí, že vraha lze snadno hádat, tak kdyby neslyšel český dabing, tak kecá.

Partička (2009) (pořad)

Česká je super. Ale ta slovenská je geniální. Nikdy snad mimo Kronera jsem neviděl vtipnější slovenské herce jak Latináka a hlavně Ďurka Kemku. Snad Petera Marcina. A Petra s Robem k nim pomohli sestavit fakt super zábavní tým. Snad jen Uragán se jim může na Slovensku rovnat. Smutné ale je že hodnocení dává především český divák kterému ze Slovenska věčně není nic fajn a slovenská televize pro změnu dokázala ze skvělého pořadu udělat mrtvé ticho na večery.

Partička (2011) (pořad)

Málokdy se už v naší tv najde mezi všemi těmi stáry a faktory opravdu dobrý zábavný pořad ale žel bohu českému diváku se nezavděčí zřejmě nic jak zde vidím. Smutné že takový vtipný skvost obrazovky ať už přenesený jako by snad ty stáry u nás zkopčené odnikud nebyly či ne má jen 67% zde. Někoho třeba tenhle typ humoru bavit nemusí ale že by měl mít jen jednu hvězdu je hanba i na uživatele Csfd . (

Neúplatní (1987)

V mafiánském prostředí let za prohibice jedině Kmotr tenhle snímek překonává

Třetí patro (1985) (seriál)

Životní výkon Vaculíka a seriál patřící mezi lepší české ve kterém startovala kariéru spousta dalších kvalitních herců jde ve zdejším hodnocení do kytiček protože se v něm nestřílí nefetuje nelynčuje. Pravda kdyby se před rokem 1989 natočila tisícovka seriálů, tak všechny budou jen politické dle některých pisálků. Panebože můj proč jsi dal do ruky registraci některým lidem zde. Ale co se divit když někteří nemají ani páru co tehdy byla učňovská éra když by jen študýrovali na gymnáziu a pak šup do teplých kanclíků.