Slavnosti sněženek (1983)

Je jen málo lepších českých filmů a hereckých výkonů než pana Hrušínského zde

Velký sen (2011)

Daniela Buhla jsem před Rivaly přiznám se moc neznal. Ale to asi nikdo. Tak jsem ze zvědavosti koukal na jeho filmografii. A tahle trefa byla trefa přímo do černého. Jestli v Rush Dan Laudu nehrál ale stal se jím pak zde nehrál ale ukázal jak asi začínal Bayern Mnichov )

47 róninů (2013)

47 zdejších kritiků a bodohoničů ukázalo, že zbytek diváků se nemá na film dívat. Radím nečumte na Csfd a jděte v klidu do kina. Nádherný film a stojí za to. I v dalších deseti tisících životech jej budete chtít zase vidět.

Podoby lásky (1998)

Takový krásný průkopník Lásek nebeských a jiných

Drsňačky (2013)

Kriste pane tak nevím jestli jsem víc v šoku, když jsem se podíval na film nebo když jsem se pak podíval na jeho hodnocení zde. Brilantní komedie, kde sice Sandra mírně ze začátku pokulhává za famózní Melissou, ale vcelku velmi kvalitní práce netradiční dvojice policajtek. Kašlete na nějaké blbce co ani netuší co je účelem komedie a bavte se, protože tady se sypou hlášky takovou rychlostí až se posadíte smíchy na prdel. A hlavně nezapomeňte zatáhnout ty okenní deky než zapnete tv. )))

Robin Hood (1984) (seriál)

Nejlepší zpracování Robina Hooda

Malý pitaval z velkého města (1982) (seriál)

Použiji slova jiného uživatele jenž napsal ,, Líbí se mi, co je tu kolem znalců (viz pshimi). Všechno za komančů = lež a nic jiného " Amen bratře. Bravo aspoň jeden se na ten seriál skutečně díval bez hodnocení po prvním díle na Primě a neničí kvalitní české seriály možností hodnotit pod vlivem drog. Jinak si totiž nedovedu představit jakými jinými halucinogeny můžou ti co dávaj jen 2 hvězdy a nazývaj Dietlovinku nejlepšího českého tvůrce seriálů trpět .Máme snad v dnešní době někoho tak schopného tvořit jeden seriál za druhým? Inu ale když to není horor kde by Simír sešrotoval 50 aut včetně 2 autobusů a 1 letadla nebo ňákej emerickej Tarantíno z Las Vegas tak je to hned propaganda že. Přitom ty případy jsou skvěle točeny od vražd po obyčejné nicotné kapesní krádeže s výkony vedlejších herců jako např Hrušínského kasař nebo Preissův chemik.

Všechny cesty vedou do hrobu (2014)

Zase jedna povedená komedie z divokýho západu. Zapomeňte na kecy že nejvtipnější je tu Harris a byla škoda jej sem tahat jen proto že to patrně neunesli fandové jeho seriálu. Zapomeňte i na pár trapných scén které kazí začátek a pojďte se smát, protože tady se rozhodně smát budete až do konce, který sám o sobě ( neprozradím děj těm co neviděli aby byli překvapeni jako já ) vás šlehne smíchy až na zem. Protože na pouti se umírá ))))

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Animovaná třída jak hrom ! )