tkey

• 20.2.2020  20:54
    Bait (2019)

Ne

• 19.2.2020  10:46
    Love, Death & Robots (TV seriál) (2019)

Každý díl si člověk pochutná na něčem jiném. A každý z nich vás bude nějakým způsobem bavit. Metráž je hodně dobrá pro takové ty jednohubky, jenže stejně jako u nich jich sežereš najednou více než by si měl.

• 18.2.2020  20:23
    Dolittle (2020)

Odpočinkovka pro rodinu u které se člověk tu a tam zasměje. Žádné extra výkony, ale pokud bych měl haranta, tak bych si neprohnal kulku hlavou, kdybych s ním na tohle musel koukat, tak asi tak.

• 16.2.2020  22:09

Povedené zpracování tohoto zápasu a vnímání války z obou stran je tu vynikající. Možná to mohlo mít větší kohorenci, ale když vezmu v potaz sound-track a grafické zpracování i casting, tak to na ty 4* bude.

• 16.2.2020  18:54

Tak tuhle "emancipační" jízdu jsem si užil. Výborně naladěný sound-track, super vizuál a šílenosti čtyři vědra! To chceš! Jedna absurdita střídá druhou a ty prostě chceš ten sendvič s vajíčkama, slaninou, sýrem a máslíčkem! Pohled do duše správnýho magora, který vás bude bavit.

• 14.2.2020  22:45

Většinou bývají dvojky o dost slabší, ale tohle mě bavilo. Dali tam pár prvků, co to trochu oživilo. Nečekejte raketovou vědu ani příběh, co vás vezme za srdce (ty časy jsou už dávno pryč), ale koukat se na to rozhodně dá a když zrovna netlačí na pilu rádoby "mileniál" joky, tak se tomu dá i zasmát. Dobrá odpočinkovka k zasmání.

• 14.2.2020  20:30
    Next Level (2019)

Tahle mr*ka, se mi pustila místo Jumanji....po 10 minutách, jsem si chtěl urvat vlastní rodidla a hodit je psovi, ale už bylo pozdě, nejspíš sami odpochodovali do já nevím kam. Alternativa byla jeb*out na Ameriku atomovku nebo 42! Kdo tohle natočil, zaslouší se smažit v pekle dokud se vesmír nerestartuje.

• 14.2.2020  15:44
    Le Mans '66 (2019)

Nejsem a nikdy jsem nebyl moc autař, a přesto tomuhle pálím 5*! Příběh o inovaci, vášni, osudu, štěstí i smůle. Herecké výkony nadprůměrné a napojení na společnost a jak fungují její kolečka je věrné, ale ne znásilňující. Rozhodně jsem si to užil.

• 14.2.2020  15:39
    Mr. Pickles (TV seriál) (2013)

Tohle někdo natočit, tak ho asi zavřou. Ale já si to zamiloval. Šílená smršť brutality a všeho možného....občas je to skoro nechutný, ale co. Vzal jsem si z toho inspiraci? Dost možná!

• 31.1.2020  00:53
    Nightflyers (TV seriál) (2018)

Některý díly jsou napínavý jak trencle od gatí. Některý nechutný i se člověk sem tam lekne, což se u seriálů moc nevidí. Jeden z dílů jsem musel dokonce stopnout, abych to rozdejchal. Jakože fakt a jestli má tvorba vyvolávat emoce, tak tady se to povedlo. Jo, jsou tu sem a tam nějaké díry a občas vás prostě budou některé postavy štvát, ale stojí to za to. Nevím jestli existuje lepší sci-fi horor/thriller seriál - něco mezi Event Horizon, Odyseou a Solarisem...samozřejmě s up-to-date efekty a pozlátkem.

• 29.1.2020  00:02
    Nightflyers - Posvátný dar (E06) (epizoda) (2018)

No ty vole.... už chápu masovou genocidu, když jsem viděl tohle...

• 26.1.2020  19:50
    Umbrella Academy (TV seriál) (2019)

Tohle mě bavilo. Super soundtrack, hozený něco mezi misfits, watchmeny a xmeny - od každýho trochu. Nechápu, proč do všeho musí rvát cestování časem - to je podle mě cheap trick, jak věci tak nějak oživit, když už vám došly nápady. Ale uteklo to svižně, člověk sem se sem a tam zasměje, vizuál se jim taky povedl a mělo to poměrně spád. Každopádně doporučuji všem fandům kolem komixů a tak vůbec.

• 25.1.2020  19:09
    Temné léto (TV seriál) (2019)

Zajímavý počin, takové více uvěřitelné a surové než na co je běžný divák zvyklý. Postavy jsou víc uvěřitelné a chovají se tak nějak blíže realitě. Roztrhání na více částí tomu také pomáhá. Má to dokonce i slušné hororové sekvence a dobře se tu pracuje s válkou jednotlivce. Ale nějak mě to zkrátka nechytlo za srdíčko.

• 21.1.2020  00:09
    Soudný den (2008)

Našlapaný herci a tak nějak mě to i bavilo....takový pseudo-postapo, vůbec to nedává smysl, ale když u toho člověk vypne, tak se to dá. Spráskej dohromady pseudo-zombíky (přestaň pořád psát pseudo, děláš ze mě dementa), rytíře, mad-maxe a kryptofašisty (dost už ti říkám!) a tady je výsledek...

• 19.1.2020  13:04
    Ztraceni ve vesmíru (TV seriál) (2018)

Taková trochu nostalgie z dětství a na to tady asi hrajou. Celkově bych řekl, že je to takový vykuchaný Stargate, ale funguje to. Sem tam stupidní a nelogické situace, dialogy apod., ale to k tomu zkrátka patří. Kdo chce nějakou sci-fi odpočinkovku, tak ji tady dostane...místama si seriál dělá srandu sám ze sebe a z ostatních tvoreb v rámci žánru: "Kdo by byl tak blbej, aby postavil způsob na sebezničení vlastní lodi...?". Celkově to na mě působí, že tohle píše více lidí a pere se tu čistě nerd/logickej přístup s tím "tohle musíme za každou cenu zdramatizovat" a výsledek je nějaký kompromis, co neznudí průměrného diváka (čti voliče Bureše) a někoho, kdo si řekne - ale kdyť tohle je úplná blbost. Šlo to jako taková netflixí jednohubka na bingnutí za víkend.

• 16.1.2020  20:05
    Irčan (2019)

Nevím v jakým rozpoložení mě tohle chytlo, ale ke konci mi málem ukápla slzička. Sem tam se to táhlo a musel jsem to dokoukat na dvakrát, ale stálo to za to. Hromada starých pardálů a svět, kde čest a slovo měli své místo. Pohled na to, jak ten život je krátkej a to, že co máme v hlavě neznamená, že to tak vidí ostatní. Zkrátka dobrý počin, i když by mohli nějakou tu půlhodinku ukousnout.

• 13.1.2020  00:17

Nejsem velký fanda kingovek, ale pár jsem jich viděl a nějakou snad i poslouchal, ale myslím si, že se jim tohle povedlo a fandům se to bude líbit. Režisér si vzal za své, aby zde zůstala atmosféra z předchozích děl - schválně kolik "easter eggů" najdete -> obchoďák vypadá jako v Mlze, do jakého kempu to jeli? - nebudu spoilovat :-) Není to laciná lekačka...vlastně nevím kam to zařadit. A něco tomu zkrátka taky chybělo, nejspíš mě ten film tak nějak nevtáhl, bavil mě a zpracován byl dobře, ale prostě tomu nejspíš chyběl ten pocit vtělení se do osob.

• 4.1.2020  00:23
    Ad Astra (2019)

Libo interstellar-light a nebo gravity-extra? Tak tady to je. Vše tak nějak funguje, ale něco tomu chybí... Je to jako dvakrát použitej toaleťák nebo tak něco, ale koukat se na to prostě dá.

• 28.12.2019  16:09
    Code 8 (2019)

Herecké obsazení fajn a obrácené pojetí využívání / zneužívání schopností a strachu z nich také. Osobně vidím tuhle variantu "WHAT IF" pravděpodobnější, než X-Meny a i schopnosti jsou více blížící se realitě. Defacto každá schopnost je pouhé zesílení schopnosti, kterou již lidé běžně disponují (z větší části) - naše tělo produkuje elektřinu a přenáší tak nervy, lidské svaly a kosti dokážeme posilovat, nějací léčitelé mezi námi taky běhají (i když jejich efektivita je někde jinde) a číst myšlenky občas také dokážeme. A každá schopnost má svoje výhody, nevýhody, cenu i omezení. Celkově jsem se bavil a film utíkal.

• 22.12.2019  23:26
    Happy! (TV seriál) (2017)

Nevadí vám trochu magořiny? Tak to jste na správném místě.... lítající mluvící jednorožci, vraždící ex-policejní hrdinové, uchylové všeho druhu...to vše a víc zde lze nalétz! A co víc? Každý díl vám dá další stupeň této magořiny navíc, just enjoy ;-) Pokud vás uráží nějaké to sprosté slovíčko, tak jděte raději tahat kačera, tady nemáte co dělat!

• 4.11.2019  00:27

"Chce to odvahu se postavit svým nepřátelům, ještě více odvahy však stojí postavit se svým přátelům". Film hlavně o morálním dilema, kde je těžké rozpoznat, co je vlastně to dobré.

• 3.11.2019  20:37
    Badland (2019)

Čistokrevná westernovka - audio i video k sobě sedí a i když nejsem velký fanda, tak jsem si tenhle kousek užil. Žádné extra velké proslovy, ale uvěřitelné dialogy. Je tam sice pár věci, co jsem úplně nepochopil, ale to je asi všude. Padouši uvěřitelní, stejně jako samotná akce.

• 31.10.2019  09:15

Zajímavý povrchní vhled do hlavy psychopata... Pustil jsem to náhodou a napodruhé to i dokoukal, takže to tak špatný není, ale šlo by to udělat lépe.

• 31.10.2019  00:26
    Eli (2019)

Je těžké v dnešní době udělat pořádný horor, skoro "vše" už tu bylo, tak jde o nějakou tu hranici nastavit a pohrát si se složením.

• 26.10.2019  22:40

Prvotřídní akce, která v sobě má hodně morálních dilemat.

• 23.10.2019  21:51
    Joker (2019)

Tenhle film mě chvílema dost bavil a chápu, že prostě takhle nějak to v palici polo-funkčního psychopata funguje, ale byly prostě úseky, kdy jsem si říkal, ať už to někdo vypne. Vcelku dost dobré "origin" story, ale bez možnosti využít tohle do dalšího pokračování jákekoliv ságy - umíte si tohle představit se současnou metou superhrdinů? HL byl uvěřitelnější....tohle je prostě klaun. Ale kvůli uvěřitelnosti a audiu je nutnost tomu prásknout něco vyššího 3,5* by bylo fajn, ale vzhledem k tomu, že tuhle postavu mám obecně rád tomu 4* neublíží.

• 29.9.2019  22:53

Nechápu, proč to dostává takový hejt. Jasně, je to béčko a to, že z Doomguye udělali ženskou fakt asi nedokážu pochopit, ale oceňuji ten fan-service - první mrtvola je hned borec v Wolfa? Okej, to beru! Film je plný rozporů - v jednu chvíli si člověk říká, hele tohle není vlastně vůbec špatný a některé akce jsou fakt dobře zpracovaný a pak je tam kolosální hovadina, kdy si jen člověk říka - "sakra, proč?!" Barevný karty, BFG (i s vysvětlením), super-shotgun (proč ji nepoužili, když už jí tam práskli netuším), portály, "runy" z hry, to že lidi fakt zdrhají před démony a démoni mají trochu rozházenou hierarchii a mají i schopnosti těch z her? No to je přece fajn! Celý film však zabily úplně špatně udělané backstorky a "doom-woman", i když zase tak špatná nebyla (má tam svůj cat-woman moment). Sám nedokážu říct jestli to je vlastně dobrý nebo ne, ale dokoukal jsem to, takže to zas tak špatný není - když jsem viděl řádku odpadů, tak jsem si to málem nepustil a to by zase byla škoda...

• 26.9.2019  07:52
    Teroristka (2019)

Na českou produkci dobrý - sem tam jsem se i zasmál

• 26.9.2019  07:51
    Slender Man (2018)

Herní fenomén, který tak úplně nefungoval. Tak nějak bych rád řekl, že jsme čekal víc, ale nečekal.

• 21.9.2019  14:05
    Prospektor (2018)

Zajímavé scifi... Takove open world metro Light. Svižné a pěkné na pohled.

<< předchozí 1 2 3