Vánoční koleda (2009)

Klasika s JC, škoda že nebyl větší budget Inna xichty jiných než JC.

Nech svět světem (2023)

Ešmál si trochu pokecal s tarantinovým stylem vyprávění a chvíli to fungovalo. Hlavní hvězdy fungovali, až na labilní Julijku, která měla za úkol vám rozhodit čakry a to se jí povedlo, takže vlastně asi taky dobrý. Hudba a kamera dobře udělaná. Ale nějak jsem čekal víc, něco víc.

Loki (2021) (seriál)

O hudbě nebudu radši ani mluvit, sedlo to jak hrnec na sedidlo. Každá show nemůže být výjimečná, tahle ano. Fantastická kombinace humoru, patosu, hloubky, atmosféry , která graduje přesně jak má, kdyby tvůrci od Marvelu tohle dokázali nyní převést na velké plátno, možná by se nešířila pravdivá pomluva, že po endgame marvel skončil. Faktická minimální provázanost s ostatní Marvel tvorbou navíc pomůže vklouznout do děje i jedinci, který neví v jakém díle si Thorinson nadělal do kalhot a kam to spadlo, rozhodně si to za všechen čas dám znova. Vždy.

Vánoční ulička (2023) odpad!

Blackwashing level tisíc. Kdyby to bylo víc černý, tak mi to ukradne kolo. Jediný role co zde dostane běloch je idiot, zloduch a nebo gay (a to je mám z logiky věci rád) s jedinou výjimkou Róna Swansona, který by jim na to jinak nekejvl. Půl hvězdu za originální nápad a za Rona, víc si to nezaslouží a snad to brzy zmizí v propadlišti dějin...

Naměkko (2023) (seriál)

Zábavná záležitost, nejspíš to uživí max 2-3 série, ale uvidíme.

Indián (2022)

Na českou produkci dobrý, zajímá mě, co komu musel Roden provést, aby musel hrát v tomhle.

Leo (2023)

Sandlerovina v animáku? Ano prosím, víc takových. Žádná lqbtaihg+!/_&( vymejvarna mozků. Dobře udělaný. Jo, není to Pixar, ale překvapilo.

Dvanáct do tuctu (2022) odpad!

Blackwashing, nic víc. Mít s tímhle něco společného, spáchal bych rituální sebevraždu.

Dvanáct do tuctu (2003)

Rodinná oddechovka, která sloužila pouze jako odrazový můstek pro pár zajímavých herců, nic víc.