Spláchnutej (2006)

Najlepší animák roku 2006 podla môjho názoru. Už dávno som sa tak dobre nepobavil pri rozprávke. Pochvala pre Hugha Jackmana - odviedol skvelú prácu na dabingu.

Vysoká hra pro pravou dámu (1966)

Celý film stojí v podstate len na hereckých výkonoch ( a tie niesu vôbec zle) a prekvapivom konci. Dej sa v podstate odohráva v jednej miestnoti kde sa hrá poker ale aj napriek tomu film drží divákov v napäti až do konca. Vrelo odporúčam najmä podvodníkom aby sa niečo priučili.

Jediná správná věc (1998)

Aj ked zrovna takýto druh filmov zrovna nemusím tento je fakt dobrý. A Meryl je tu úžasná.

Sejmi je všechny (2007)

Clive Owen a mrkva to musí vidieť každy fanúšik akčných filmov.

Cesta bojovníka (2007)

Skôr tak 50%. Film na jedno pozretie na ktorý si v budúcnosti nikto nespomenie.

Nevyhrožuj (1996)

Asi najhorší film od bratov Wayansovcov. Celý film mi pripadal ako jeden velký zlý vtip. Len sa snažili aby to bolo vtipné ale neuspešne.

Hledá se Nemo (2003)

Najlepší animák aky bol kedy natočený!!!!!

Happy Feet (2006)

Otrásnejší animák som už dávno nevidel. Neni čo dodať len som čakal kedy to už skončí!

Ratatouille (2007)

Už pred samotným predstavením ma navnadil pixar krátkym predfilmom o mimozemšťanoch:) a potom priššiel samotný film. Perfektná animácia čo nieje pri pixare žiadna novinka, skutočné zaujimavý príbeh (konečne niečo nové) a podaný spôsobom skôr pre dospélých ako deti. Velmi dobre som sa bavil. Skvele podané hlody a hlášky spojené z príbehom. Prvý krát som počul potlesk v kine po predstavéní. A len tak na okraj tenro rok mýši rulez (Škaredé káčatko a ja, Spláchnutý) a nie tie blbé tučianky, ktoré už ani vidieť nemôžem (Divoké vlny, Happy feet).