Oko dravce (2008)

Pre mna jeden z najlepšich filmov roka 2008. Dobre zmiešana akcia a napätie a ktomu rozbiehajuci sa Shia. A určite bude baviť všetkych, ktorym sa pačil Nepriatel štatu.

Podezření nula (2004)

Docela koukatelny triler až na par rušivich momentov ktore by som vystrihol.

Ong-Bak 2 (2005)

Oproti Ong-baku ovela slabšie čo sa tyka deju (a ten tam ktoviaky nebol) aj akcie. Nebyť akčnej sceny ako ide hore schodami tak by to bolo len 2*. Ty čo je nemaju radi karate tak by sa mali tomuto filmu oklukov vyhnuť, lebo ničoho ineho okrem neho a stupidity sa tu nedočkaju.

Děti Anakondy (2008) (TV film)

Typicke TV bečko. Snad čo najviac filmu ubližilo boli tie otrasne efekty, ktore boli robene asi na 286. Zato na druhu stranu na Crystal Allen sa da pozerať. Asi iste vačšina už vie že sa toči Anakonda 4. Len dufam že sa poučia a nedopadne to ešte horši ako toto.

Pořádná rána (2007)

Velmi slabe a čo je najdôležitejšie nudne. Asi 10 krat som mal chuť to vypnuť ale nakoniec som to dopozeral. Asi som čakal že tam nastane nejaky zlom k lepšiemu ale nedočkal som sa. PS tie baby su fakt dobre a stoja za tie 2*.

Kung Fu Panda (2008)

Celkom dopohody animak s dobrou animaciou a super hercami (aj ked len dabuju ale robia to super). Celkom som sa bavil. Je tu dosť vtipných scén ale aj zopar slabších pri ktorých som sa nudil (obzvlášť suboj na moste). Tak na 70%.

Horton (2008)

Vidim to tak na 50%. Nato že obvykle rozpravky zožerem aj z navijakom tak pri tejto som len čakal kedy to skonči. Dosť nudné a ten pribeh tiež nieje nejako zvlašť zaujimaví.

Android: Apokalypsa (2006) (TV film) odpad!

Čakal som že to bude sprostosť ale že až taka. Škoda mrhať slovami. Normalne ma to zaskočilo. Neodporučam ani fanušikom sci-fi.

Rodinná válka (2005) (seriál)

Velmi slušný sitcom na tieto časi. Kvalita jednotlivých časti sa drži na rovnakej urovni. Skvele vtipy, postavy ktoré si človek hned obluby a napadité scenáre. Proste super, len škoda že to má len 2 série.