Operace Flash Point (2007)

Jeden s tych slabšich Hong-Kongskych filmov. Scenar nič moc: zo začiatku pôsoby dosť zmätene pokial nepochopite očo tu ide. Potom sa to celkom da. Pomohlo by aj lepšie obsadenie, ktore ma tu nejak extra neoslovilo. Akcia sa celkom da ale niečo tomu chyba. Neni to žiaden Exiled.

Nebezpečná známost (2005) odpad!

Nenašiel som tu nič pozitivne nech som hladal ako chcel. Aj napriek kratkej minutaži som mal pocit že to trva dve hodiny. Možno to bolo aj tym že polovicu filmu sa len prechadzal po byte. Odporučam len priaznivcom sado-maso porna.

Disaster Movie (2008) odpad!

Tak toto je najhoriašia parodia všetkych čias a asi aj najhorši film všetkych čias. Teda ani nie film. Je to skôr stupidny videoklip v ktorom sa spomenu snad všetky znamejšie filmy z roku 2008.

Dance of the Dead (2008) odpad!

Tancujuci zombies. To si robia z nas srandu? Nič horšie som už davno nevidel.

Puls 3: Invaze (2008) odpad!

Po dvojke som si myslel že už nič stupidnejšie byť nemože. Ale ako to už byva v poslednej dobe zvykom, može to byť 100x horšie. Dej sa odohrava 7 rokov po druhej časti okolo dvievčiny, ktora sa asi 3/4 filmu len prechadza. A v tom zvyšku zostalo miesto na tie stupidne dialogy a dej ktory by vošiel aj do večernička.

Záplava (2007)

Videl som 107 minutovu verziu a pripadalo mi to len ako nejake lacne bečko. Ani tie efekty neboli nejak oslňujuce, plus predvidatelny koniec. V podstate sa tam nič nedialo. Ani si neviem predstaviť čo može byť v tej 188 min verzii. Taky film na jedno pozretie, na ktory za 2 dni zabudnete.

Kurýr 3 (2008)

Určite naslabšia časť zo všetkych. Vytratilo sa všetko čim ma prve 2 časti bavili. A to zaprve - choreografia subojov bola dosť oničom. Ani nespominam ako tam tie suboje otrasne vložili do deja . Priam tam boli vložene nasilu len aby sa tam niečo dialo. A zadruhe - chybal mi tam dobry soundtrack. Jedine čo tu možem vyzdvihnuť je 1 honička aut, ktora nebola až taka otrasna ako zbytok filmu.

Temný rytíř (2008)

Aby som bol uprimny nebyť Jokera v podani Ledgera tak to ma 3*. Každa scéna v ktorej je Batman ma nehorazne nudila, na opačnej strane ked sa tam objavil Joker tak to bol 100% obrat. Úplne otrasne natočene akčne sceny (hlavne ta posledna) až som začal rozmyšlať či nepozeram AVP. A ten Batmanov hlas to čo malo znamenať? Snažil sa akože parodovať Vadera? Kde sa to hrabe na Burtonovho Batmana.

Resident Evil: Rozklad (2008)

V hlavnej ulohe postava s hry Resident Evil 2 a 4 Leon S. Kennedy. Aj napriek tomu že neni tento film dokonaly podla mna stale lepši ako posledny film.

Skála (1996)

Tento film určite patrí medzi najlepšie akčné filmy všetkych čias. Michael Bay tu predviedol to najlepšie čo vie.