Buffy, přemožitelka upírů - Série 7 (2002) (série)

Je neuvěřitelné, že takhle dobrý seriál skončil tak brzy. Proč nesmyslné kraviny jako Ulice mají mít 4000 dílů, když něco tak dokonalého jako Buffy má pouze 7 sérií. Tato poslední série se v mnohém velmi odlišuje od všech předchozích. Hlavně mi je líto osudů několika mých vážně oblíbených postav. Monstrózní finále, ke kterému směřuje více než polovina celé sezóny, stojí za to.

Buffy, přemožitelka upírů - Série 6 (2001) (série)

Vážně výborná šestá série řeší vztahy mezi jednotlivými postavami a vnitřní boje mezi nimi více než kdy předtím. Až do "Dark Witch" stojí zlosynové za starou belu, přesto dokázali napáchat pěknou paseku. Závěr je ovšem naprosto fantastický. Navíc je skvělé sledovat Spika, který se snaží získat svou lásku.

Buffy, přemožitelka upírů - Ještě jednou a s citem (2001) (epizoda)

NEJLEPŠÍ MUZIKÁLOVÁ EPIZODA (jakéhokoliv seriálu) VŠECH DOB. Asi tak bych shrnul Once More with Feeling. Dokonalý díl se skvělými písničkami, které bravurně vystihují nálady a pocity postav. Rest in Peace + Walk throught the Fire jsou moje srdcovky, které jsem si dokonce musel natáhnout do mobilu, vážně dobré.

Buffy, přemožitelka upírů - Série 5 (2000) (série)

Pátá série se opravdu povedla. Můžou za to hlavně dva skvěle napsané a zahrané charaktery dvou vedlejších postav. Anya, ex-démonka pomsty, nyní Alexova druhá polovička, a Spike, zdánlivě nenapravitelný upíří "dobrák". Tyto dvě naprosto svérázné postavy dodávají seriálu pořádnou šťávu a náboj, díky kterému si Buffy udržuje nesmírně vysokou laťku.

Buffy, přemožitelka upírů - Série 4 (1999) (série)

Čtvrtá série obsahuje hned několik opravdových skvostů - například 10. či 12. díl. Bohužel ani skvělý Spike nedokáže zastínit (pro mě) nepříliš oblíbeného Rileyho a všechnu onu polívku kolem něj. Absence střední školy je naneštěstí také znát.

Buffy, přemožitelka upírů - Ticho (1999) (epizoda)

Jedna z nejvtipnějších a také nejlepších epizod seriálu a to hlavně díky Gilesovi a jeho kreslířskému umění, které doprovází dosud nevídaná hororová atmosféra.