Na vlásku šťastně až navěky (2012)

Skvělej kraťas plný vtipu s výbornou akcí a tím nejlepším výběrem hlavních hrdinů, jaký jsme si mohli přát.

Troja (2004)

Skvělý Brad Pitt a Eric Bana, kteří předvedli dokonalý souboj. Možnost skvělého velkofilmu zabilo příliš tlachání.

Rick a Morty - Lawnmower Dog (2013) (epizoda)

Scary Terry a jeho "bitch" dodává celému dílu úplně jiný rozměr. Skvělá narážka na Počátek

Hon na lišku (2014)

Skvěle zahraný psychouš v podání Stevea Carrella, řemeslně dobrý Mark Ruffalo. Bohužel bez oněch dvou nevím, zda se mi na filmu něco více líbilo. Channing zahrál svůj typický standart, co víc říct. 7/10

Despacito (2004)

Dřív než to bylo "COOL"

Taková moderní rodinka (2009) (seriál)

Jeden z těch nejlepších rodinných komediálních seriálů, které znám. Díky množství hlavních nesourodých postav s nejrůznějšími vlastnostmi, které jsme mohli 11 let sledovat, jejich vzájemným interakcím, lapáliích a vtipných příhodách, jsem se občas cítil součástí této moderní rodinky. Přestože uznávám, že to nejlepší ze seriálu se nejčastěji odehrává u Phila a Claire doma, hlavně tedy v době, kdy děcka byla ještě děcka, tak jsem si užil i pozdější série, byť oproti první polovině už lehce začaly ztrácet. Pro mě jako odchovance Ženatého se závazky bylo nejdříve trochu těžší zvyknout si na Eda O'Neill (roky mu přidávají na charismatu) v čele jiné než Bundovic rodiny, ale žral jsem ho pokaždé.

Wilson (2017)

Někdy opravdu nadprůměrné, hlavně díky skvělému Woodymu, ale jinak zdlouhavé, děravé a únavné. Několik vážně povedených vtipných scén a skvělý hlavní herec asi nezachrání celý film.

Fakjů pane učiteli 2 (2015)

Co si budeme povídat, dvojka je prostě slabší, přesto má občas opravdu skvělé momentky, u kterých se dá nahlas zasmát. Bohužel má Karoline Herfurth méně prostor (díky tomu máme na obrazovce častěji Jellu Haase). Stále velmi dobrá komedie. Jsem vážně zvědavej na trojku.