• Hudební

Marek Ztracený v Edenu (2023) (koncert)

Klobouk dolů před tím klukem Ztraceným. Sic nepatřím k posluchačům českého popu, ale Marek Ztracený si dokázal splnit takový malý/velký český sen. V mládí byl jak sám říká ztracený, aby se postupem času našel a dostal na edenský stadion sto tisíc lidí. Jo když tě život kope do zadku, něco končí. Tak třeba za 100 let. P.S. Velký plus za Rodena.

Legenda jménem T-34 (2018)

Ivan Burlyaev (Hudba), Vadim Maevskiy (Hudba), Dmitriy Noskov (Hudba), Aleksandr Turkunov (Hudba), Dmitri Komm (Střih), Yuliya Marina (Casting), Konstantin Pakhotin (Scénografie), Ulyana Polyanskaya (Kostýmy), Aleksey Samodelko (Zvuk), Irina Lyashko (Masky),

Muzzikanti (2017)

Režisér Dušan Rapoš a scénárista Petr Šiška vyrobili nový hudební film Muzzikanti. Film vzdává čest všem muzikantům a jejich autorské tvorbě. Soundtrack obsahuje 21 autorských písní z filmu, na tvorbě se podíleli československopolští interpreti včetně Jaromíra Nohavici, Petera Cmorika a Leška Wronky. Uslyšíte Jarka Nohavicu, Petera Cmorika, Martu Jandovou, Markétu Konvičkovou a spoustu dalších. Nebývalá sestava skladatelů: Nohavica, Cmorik, Wronka, Bazger, Šiška, Izaiáš, Callta, Černý a textařů Nohavica, Šiška, Izaiáš, Márdí, Černý dává tušit, že si CD vychutná nejeden fajnšmekr. Skladby: 1. Jarek Nohavica: Sedni a pevně se chyť (J. Nohavica / J. Nohavica) 2. Peter Cmorik: Všichni jsme muzikanti (P. Cmorik / P. Šiška) 3. Marta Jandová: Kdybych byla řekou (L. Wronka / P. Šiška) 4. Doga: Od soumraku do úsvitu (R. Izaiáš / M.Mareda) 5. Markéta Konvičková: Jako dva ostrovy (M. Bazger / P. Šiška) 6. Peter Cmorik: Život je šapitó (L. Wronka / P. Šiška) 7. Halina Mlynková: V oponách (L. Wronka / P. Šiška) 8. Pavel Callta: Obleky (P. Callta / P. Šiška) 9. Albert Černý: Chinese trees (A. Černý / A. Černý) 10. Markéta Konvičková: Taková je láska (P. Šiška / P. Šiška) 11. Peter Cmorik: Tohle je náš boj (L. Wronka / P. Šiška) 12. Doga: Geny (R. Izaiáš / R. Izaiáš) 13. Legendy se vrací: Láska je prevít (M. Bazger / P. Šiška) 14. Kollárovci, Peter Cmorik: Hej sokoly (lidová) 15. Oldrzychowice a Izzi: Za gurami za lasami (lidová) 16. Marta Jandová a Peter Cmorik: Zapomenout (P. Cmorik / P. Šiška) 17. Martin Dejdar a Markéta Konvičková: Tak volej (L. Wronka / P. Šiška) 18. Kollárovci: Mariša pusu daj (lidová) 19. Marta Jandová a Izzi : Noc vášnivá (L. Wronka / P. Šiška) 20. Jarek Nohavica a Peter Cmorik: Kříž svůj neseme (P. Cmorik / J. Nohavica, P. Šiška) Bonus: Martin Dejdar a Duo Jamaha: Dej mi pusu (M. Bazger / P. Šiška) (Filmnadvd)

Decibely lásky (2016)

Hodně, hodně špatnej film s dobrou hudbou. Jedna * za Karla.

Harlej - Tak tady máš, Bože, co jsi chtěl (2016) (koncert)

Seznam skladeb a autoři DVD 1. Zfetovanej (zpěv Tomáš Hrbáček) (Vláďa Šafránek/Tomáš Miřátský) 2. Volání krve (zpěv Tomáš Hrbáček) (Vláďa Šafránek/Tomáš Miřátský) 3. Jůlie (zpěv Tomáš Hrbáček) (Tonda Rauer, Vláďa Šafránek/Vláďa Šafránek) 4. Dětský hřiště (zpěv Tomáš Hrbáček) (Tomáš Hrbáček, Tonda Rauer/Petr Kyrián) 5. Balada o platonické lásce (zpěv Tomáš Hrbáček) (Tonda Rauer/Petr Kyrián) 6. Živýho mě nedostanou (zpěv Tomáš Hrbáček) (Tonda Rauer, Vláďa Šafránek/Tomáš Miřátský) 7. Na prodej (zpěv Tomáš Hrbáček) (Tonda Rauer/Jakub Ryba) 8. Malá nevěrná holka (zpěv Tomáš Hrbáček) (Tonda Rauer/Tomáš Miřátský) 9. V dálce už možná svítá (zpěv Tomáš Hrbáček) (Tonda Rauer/Tomáš Miřátský) 10. Zemětřesení (zpěv Tomáš Hrbáček) (Tonda Rauer, Vláďa Šafránek/Tomáš Miřátský) 11. Balada (zpěv Tomáš Hrbáček) (Tonda Rauer, Vláďa Šafránek/Tomáš Miřátský) 12. Katalog (zpěv Jan Toužimský) (Tonda Rauer, Vláďa Šafránek/Petr Kyrián) 13. Velbloud (zpěv Tomáš Hrbáček) (Tonda Rauer, Vláďa Šafránek/Vláďa Šafránek) 14. Toník a Vládík (zpěv Vláďa Šafránek) (Vláďa Šafránek/Tomáš Miřátský) 15. Jalovec (zpěv Vláďa Šafránek, Ota Hereš) (Vláďa Šafránek/Vláďa Šafránek) 16. Italská (zpěv Vláďa Šafránek) (Tonda Rauer, Vláďa Šafránek/Tomáš Miřátský) 17. Zrzi zrzi (zpěv Vláďa Šafránek) (Tonda Rauer, Vláďa Šafránek/Miroslav Kuželka, Vláďa Šafránek) 18. Tak jdem dál (zpěv Vláďa Šafránek) (Tonda Rauer, Vláďa Šafránek/Tomáš Miřátský) 19. Odcházím (zpěv Vláďa Šafránek) (Tonda Rauer, Vláďa Šafránek/Tomáš Miřátský) 20. Balada o tom, jak si chlapec pod vlivem měkké drogy našel děvče s nízkým IQ (Tonda Rauer/Petr Kyrián) 21. Kapitán Morgan (zpěv Tomáš Hrbáček) (Tomáš Hrbáček/Josef Bolan) 22. Začalo to nevinně (zpěv Tomáš Hrbáček) (Tonda Rauer, Vláďa Šafránek/Tonda Rauer, Tomáš Miřátský) 23. Show (zpěv Jaksi Taxi) (Radek Mihok/Radek Mihok) 24. Kulisácká (zpěv Tomáš Hrbáček) (Tomáš Hrbáček, Tonda Rauer/Radek Mihok) 25. Než to s náma půjde ke dnu (zpěv Tomáš Hrbáček) (Tomáš Hrbáček/Petr Kyrián) 26. Abstinent (zpěv Ota Hereš) (Vláďa Šafránek/Tomáš Miřátský, Tonda Rauer) 27. Startuju na Mars (zpěv Tomáš Hrbáček) (Tonda Rauer, Vláďa Šafránek/Martin "Kolins" Kolínský) 28. Piliny (zpěv Tomáš Hrbáček) (Vláďa Šafránek/Tomáš Miřátský) 29. Z Cuby kiwi (zpěv Tomáš Hrbáček) (Tonda Rauer, Vláďa Šafránek/Tonda Rauer, Tomáš Miřátský) 30. Královna noci (zpěv Tomáš Hrbáček) (Tonda Rauer/Tomáš Miřátský) 31. Přirození (zpěv Tomáš Hrbáček) (Tonda Rauer, Vláďa Šafránek/Tomáš Miřátský) 32. Pověste ho vejš (zpěv Tomáš Hrbáček) (Zdeněk Rytíř/Zdeněk Rytíř) 33. Proč pocit mám (zpěv Tomáš Hrbáček) (Tomáš Hrbáček/Petr Kyrián) 34. Proměna (zpěv Tomáš Hrbáček) (Tonda Rauer, Vláďa Šafránek/Tomáš Miřátský) 35. Harlej Krišna (zpěv Tomáš Hrbáček) (Dust/Tomáš Miřátský) 36. Vostuda (zpěv Tomáš Hrbáček) (Tonda Rauer, Vláďa Šafránek/Tomáš Miřátský) 37. Optimistická (zpěv Tomáš Hrbáček) (host Ota Váňa) (Tonda Rauer, Vláďa Šafránek/Tomáš Miřátský) 38. Svařák (zpěv Tomáš Hrbáček, Ota Hereš, Vláďa Šafránek, Ota Váňa) (Traditional/Traditional)

Olympic - procházka historií (2016) (seriál)

Olympic - procházka historií DVD 1 Seznam skladeb a autoři DVD 1. Mary - (Petr Janda/František Ringo Čech) 2. Jen bůh ví - (Petr Janda/Pavel Chrastina) 3. O půlnoci - (Petr Janda/Pavel Chrastina) 4. Ikarus blues - (Ladislav Klein/Zdeněk Rytíř) 5. Elixír - (Petr Janda/Zdeněk Rytíř) 6. Anděl - (Petr Janda/Zdeněk Rytíř) 7. Stará láhev - Petr Janda/Václav Fischer) 8. Únos - (Petr Janda/Zdeněk Rytíř) 9. Ty slzy dávno vpila tráva - (Petr Janda/Zdeněk Borovec) 10. Nejsem sám - (Petr Janda/Zdeněk Borovec) 11. Vzdálenosti - (Petr Janda/Zdeněk Rytíř) 12. Pohlazení skoro jako láska - (Petr Janda/Zdeněk Rytíř) 13. Tak se půlím - (Petr Janda/Pavel Vrba) 14. Můj klid - (Petr Janda/Pavel Vrba) 15. Proč zrovna ty - (Petr Janda/Pavel Vrba) 16. Když ti svítí zelená - (Petr Janda/Miroslav Černý) 17. Krása dýmů - (Petr Janda/Pavel Vrba) 18. Rozhod jsem se - (Petr Janda/Petr Janda) 19. Pár černejch bot - (Petr Janda/Petr Janda) 20. Nymfy - (Petr Janda/Aleš Brichta) 21. Už - (Petr Janda/Petr Janda) BONUS Marathón - (Petr Janda/Jiří Oulík)

Film o filmu GANGSTER KA (2015) (TV film)

Režie: Zdeněk Holub, Kamera: Zdeněk Holub, Střih: Zdeněk Holub, Tereza Dondová