• Hudební

Šedá zóna (2001)

Michelle Botticelli, Tim Blake Nelson (Střih), Marina Draghici (Kostýmy)

Alice Cooper: Brutally Live (2000) (koncert)

Skladby: 1.Brutal planet 2.Gimme 3.Go to hell 4.Blow me a kiss 5.I'm eighteen 6.Pick up the bones 7.Feed my frankenstein 8.Wicked young man 9.Dead babies 10.Ballad of dwight fry 11.I love the dead 12.The black widow 13.No more mr. nice guy 14.It's hot tonight 15.Caught in a dream 16.It's the little things 17.Poison 18.Take it like a woman 19.Only women bleed 20.Under my wheels 21.School's out 22.Billion dollar babies 23.My generation 24.Elected

Battle Royale (2000)

Doplnění informací: Hirohide Abe (Střih), Kyôko Heya (Scénografie), Kunio Ando (Zvuk), Rena Grady (Masky)

Bon Jovi: The Crush Tour (2000) (koncert)

Live At Letzigrund Stadium, Zurich, Switzerland (2000). 1. Livin' On A Prayer 2. You Give Love A Bad Name 3. Captain Crash & The Beauty Queen From Mars 4. Say It Isn't So 5. One Wild Night 6. Born To Be My Baby 7. It's My Life 8. Bed Of Roses 9. Two Story Town 10. Just Older 11. Runaway 12. Lay Your Hands On Me 13. I'll Sleep When I'm Dead 14. Bad Medicine 15. Wanted Dead Or Alive 16. I'll Be There For You 17. Next 100 Years 18. Someday I'll Be Saturday Night 19. Keep The Faith

Buty Kosmostour 2000 (2000) (koncert)

Seznam skladeb a autoři DVD 1. Hajcman blues (Radek Pastrňák/Radek Pastrňák) 2. Krtek (Radek Pastrňák/Radek Pastrňák) 3. Tonda a Čenda (Radek Pastrňák/Radek Pastrňák) 4. Ohambí (Radek Pastrňák/Radek Pastrňák) 5. Jednou ráno (Radek Pastrňák/Radek Pastrňák) 6. Normální den na frontě (Radek Pastrňák/Radek Pastrňák) 7. Trumpeta (Radek Pastrňák/Radek Pastrňák) 8. Nad stádem koní (Vít Rotter/Vít Rotter) 9. Olina (Radek Pastrňák/Radek Pastrňák) 10. Pakližé (Radek Pastrňák/Radek Pastrňák) 11. Jedno pivo (Radek Pastrňák/Radek Pastrňák) 12. Silnější kluk (Radek Pastrňák/Radek Pastrňák) 13. Pulec (Radek Pastrňák/Radek Pastrňák) 14. Mám jednu ruku dlouhou (Radek Pastrňák/Radek Pastrňák) 15. Až já budu svatý (Radek Pastrňák/Radek Pastrňák) 16. Tata (Radek Pastrňák/Radek Pastrňák) 17. Vrána (Radek Pastrňák/Radek Pastrňák) 18. Cesta byla suchá (Radek Pastrňák/Andrei Toader)

Frekvence (2000)

Poprvé na Blu-ray: 11.7.2012 Magic Box

Zabiják z Bangkoku (2000)

Doplnění informací: Oxide Pang Chun (Střih), Danny Pang (Střih), Wut Chaosilp (Scénografie), Ekasith Meeprasertsakul (Kostýmy), Adit Yiemning (Masky)

Film o filmu: Pelíšky (1999) (TV film)

Režie: Vladimír Barák, Kamera: Martin Šácha, Střih: Vladimír Barák

Katastrofy (1999) (TV film)

Scénář: Kurt Inderbitzin, Gay Walch Hudba: Fred Mollin