• Thriller

Supercela (2023) odpad!

Tak jestli tohle měl být katastrofický film,tak to byla opravdu katastrofa. Jít na to do kina, tak se radši shodím ze schodů.

The Siege (2023)

No jako bych dal videokazetu seshora do VHS Beta, když mi bylo 15 let. Že to je nízkorozpočtová debilita na entou, o tom žádná. Podíváme se na to ale z jiného úhlu. Hlavní představitel musí být nařachanec, v tomhle případě extrémně, dále nemluvít a když už jo,tak musí mluvit jako drsňák, takže drsně. Když ho štrejchne kulka, nůž, pěst, kopačka, nic ho nebolí,nic se neděje a všechny rozmašíruje na kaši. K takovému nařachanci se většinou vybírá ženská, která je stejně tupá, ale má velký kozy, není moc oblečená, a také vydrží do ksichtu nejméně 20 ran pěstí. Co mě,ale zaujalo je hudba, která,když jí budete pozorně poslouchat, tak mi připadala jako kdyby byla složena pro úplně jiný film jako třeba pro velkofilm a ne pro tuhle sračku. Tak závěrem,tak tohle byl ale retro výlet.

Ve stínu gangu (2019)

Tak samozřejmě slovo akční,zde vůbec neplatí. Je to jen z dalších trapáren,kde vystupuje Seagal,který jenom sedí a kouří doutník,je tam jen jako lákadlo,aby se na to někdo vůbec podíval,jinak je to nudné, nezáživné,utahané a zbytečně.

Nikdo nepřežije (2012)

Hodně okoukaný námět,magor proti partě zločinců,gore vyvražďovačka.

Mistr neznámého boje (1993)

Mohl to být nástupce Jean-Claude van Damma, hodně gymnastiky,bylo vidět,že se protivníka ani nedotkne atd, ale na jedno odpoledne dobrá zábava.

Zběsilý útěk (2006)

Vidět Rodena po boku Walkera bylo dobrý, taková špinavá slušná akční honička.

Kokainové pobřeží (2018) (seriál)

Evropská verze Narcos, tady se to řeší všechno jenom tak nějak lidsky,takže akce a brutalitu,tu tady nenajdete.

Pok-sun nesmí přežít (2023)

Na tohle jsem se těšil dost,ale přišlo docela zklamání,spíš se tam hodně prokecalo, pár bitek, které sice špatné nebyly během dvou hodin,ale nepřipadalo mi to teda jako akční nářez.

Zdání vraha (2023) (seriál)

Korejské akční a thrillery mám rád,do pátého dílu jsem myslel,že  to skoro vypnu, prostě nuda,ale od šestého dílu to vzalo grády a zvraty a už už to mělo i  nějakou šťávu.

Noční agent - Série 1 (2023) (série)

Nebylo to nějak utahané ani nudné, akce tam taky nějaká byla,s něčím originálním se nepřišlo,nějak mě to neomráčilo ,jak to prezentuje Netflix,že to je jeho veliká hitofka,tak to asi ne. Jen oddechovka nic víc nic míň.