• Hudební

Skillet: Comatose Comes Alive (2008) (koncert)

Naozaj neskutočne dokonalý koncert, perfektné pesničky, dobre zahrané, odspievané. Pre hudobných fanúšikov tejto kapely nič lepšie od Skillet neexistuje :)

Nightwish: Amaranth (2007) (hudební videoklip)

Naozaj podarený videoklip, zaujalo ma prostredie a vôbec- aj celý o čom bol

Snajpr (2012)

Francúzske filmy, konkrétne aj krimi majú "niečo do seba" . Film, ktorý stojí za pozretie, zaujímavý dej.Mohlo to byť viac okorenené nejakými zápletkami, viac napätia atď.... Ako hovorím- film, ktorý si človek pozrie raz, ale zase neolutuje. Povedal by som 65%

Pavučina snů (2003)

Perspektívny začiatok tohoto filmu, kedy to človek ešte pozerá s očakávaním a zvedavosťou, čo príde, sa pomaly začne obracať na niečo veľmi nudné. Krvavé scény s "mimozemskými červami" sú slabé a nezaujímavé. Jednoducho ma tento film vôbec nezaujal svojim prevedením, ani hereckými výkonmi. Plno scén a myšlienok hraničilo s klišé a tie, ktoré mohli byť originálne, boli oničom, slabé a ničím nepriťahujúce. P.S. : SK dabing herca Damian-a Lewis-a je niečo príšerné a mne osobne to až liezlo na nervy. Keby viem, tak jedine CZ dabing

Red 2 (2013)

Film, ktorý nieje o nič horší, ako jednotka, dejovo nadväzujúci. Stále ten istý originálny humor, ktorý neomrzí, ale pobaví od začiatku až do konca. Taktiež nabitý dobrou akciou. Perfektné herecké obsadenie, samozrejme so super hereckými výkonmi, ktoré tiež dodáva filmu na atraktivite.

Dr. House (2004) (seriál)

Seriál výnimočný a ako žiaden iný. Človek si ho zamiluje hneď vďaka House-ovým jeho genialite, ale aj čiernemu humoru a dvojzmyslom. Hugh Laurie na jednotku.

Green Lantern (2011)

Priemerný sci-fi film na čele s hrdinom, ktorý bude mať za úlohu zachrániť celý svet. Samozrejme popri tom sa reši jeho súkromný život a láska. Nejde o nič prevratné, ani nové, je to úplná tuctovka, navyše nie veľmi zaujímavá svojim dejom, napätím, ani akciou. Nepáčilo sa mi, že vo filme bolo viacero "hluchých miest" , kedy sa viac-menej nič nedialo a naozaj sa môže hocikomu stať (tak ako mne) , že sa počas filmu neraz bude nudiť a čakať, resp. dúfať, že už príde akcia a vyvrcholenie deja o ktorom od začiatku vieme aké bude.

Sejmout zabijáka (2011)

Neskutočná charizma a svojskosť v podaní Ray-a Stevenson-a dáva tomuto filmu úplne svojský ráz, ktorým sa líši od tuctoviek z tohoto žánru. Film ma ďalej zaujal aj svojim bohatým dejom, pri ktorom som sa ani minútu nenudil. Nonstop sa niečo dialo a zaujalo ma to, že to bol príbeh z dlhšieho časového úseku života hlavnej postavy.

Mechanik zabiják (2011)

Film ma nesklamal, ako ani herecké výkony, z ktorých vyzdvihujem Jasona Stathama. Napínavý dej, vrámci ktorého dochádza k nejednému zvratu a prekvapeniu. Kvalitné, na úrovni akcie + charizmatický ason Statham nesklamú a zaričia kvalitný filmový zážitok.

Sejměte Cartera (2000)

Viac- menej priemerný Stallonov film. Ale zato ide o pohodové pozeranie. Nijak extra napínavý, ani preplnený kvalitnými akciami od začiatku po koniec, ale isto stojí za pozretie.