Braindead - Živí mrtví (1992) odpad!

Nejhorší film, co jsem kdy viděla. Po patnácti minutách jsem odešla zvracet.

2 $ocky (2011) (seriál)

Max je nejlepší seriálová postava za dlouhou dobu.

On je fakt boží! (2008)

Na knihách o Georgii Nicolsonové jsem vyrůstala. Proto mě mrzí, že filmovému zpracování musím dát tak malé hodnocení. Kam zmizela ta vtipná a sarkastická Georia? Kam zmizel skvělej Komik Dave (ten tragéd ve filmu rozhodně není)? A taková nicotná zmínka o Ucouranejch dvojčatech Jackie a Alison? Jasný příklad toho, že pokud se někdo snaží nacpat čtyři knížky do 96 minut, nedopadne to dobře. Zůstala jen podprůměrná teenage komedie, ve které zlo je černé (Lindsay) a dobro bílé (všechny hlavní hrdinky) a malá Brigitte Jonesová nakonec uloví svého kluka snů, všechny své další ctitele nabídne svým kamarádkám (wtf?) a hlavní záporačka bude dokonale znemožněna přede všemi. Jako klidně, děvčata okolo dvanácti let se na to určitě rády kouknou, ale nevydávejte to za film podle knih Louise Renninsonové, protože je to úplně jiný příběh. Jediné, co je v tom filmu dobré je hudba, Stiff Dylans rock!

Groupie (2010) odpad!

Tenhle film dělal někdo, kdo se snad vůbec o hudbu nezajímá. Všechno to kolem kapely, koncertů, fanoušků i groupies je jen spousta velkých klišé dohromady. Zápletku jsem pochopila po deseti minutách. Hodně špatnej film.

Disaster Movie (2008)

Jednu hvězdičku za to, že jsem se, přiznávám, smála od začátku do konce a jedna za finální píseň, která tomu celému nasadila korunu. Naprosto nekřesťanská parodie snad úplně všeho, při které si říkáte, kam až tohle může zajít.