Čelisti: Pomsta (1987)

O chlup lepší než třetí díl.Žralok je otřesný.Jednu hvězdičku dávám za krásné prostředí , jinak zbytečně natočený díl.

Čelisti 3 (1983)

Tento díl je katastrofa , ale hlavně ten obří gumový žralok se nepovedl.Třetí a čtvrtý díl měli pojmenovat úplně jinak bylo by to lepší.

Čelisti 2 (1978)

Trochu slabší díl o proti prvnímu dílu , ale pořád 100% lepší než další pokračování.V druhém dílu mi chybí více napětí a hlavně děsivějších scén.Jinak je pořád na co koukat v tom to díle.

Voskové muzeum 2: Ztraceni v čase (1992)

O trochu slabší pokračování , ale pořád dobře natočený horůrek. Film obsahuje taktéž výborné scény , které vás pobaví nebo snad vylekají? Závěr filmu byl geniálně vymyšlený. Horůrek , který pobaví .

Voskové muzeum (1988)

Skvěle natočený horůrek.Film obsahuje spoustu perfektních scén , z kterých mrazí v zádech.Horor , který je převážně určen jen pro znalce hororů.V devadesátých letech to byl špičkový horůrek.

Noc hrůzy (1985)

Mimořádně zajímavý horor o moderním drákulovi.Velice zábavný hororový film , který se mi opravdu líbil.Jeden z nejlepších úpírských filmů 80 - let.V zajímavé roli se zde mihne i Amanda Bearse alias Marci Darci ze Ženatých ze závazků.

Mandragora (1997)

Mandragora co by film je pěkně natočený.Mandragora podává vskutku varující svědectví o tom jak snadno dneska mladý kluk může naletět při hledání práce.Jinak některé scény jsou mimořádně silné až nechutné.

Tygrův příběh (2000)

Výborný nostalgický příběh , který není určen jenom dětem.

Mission: Impossible III (2006)

Třetímu dílu nelze nic vytknout je ze všech nejlepší a co se týče akčních scén tak ty jsou perfektní.M:I -3 je opravdová adrenalínová bomba mezi nynějšími akčními filmy.

Mission: Impossible II (2000)

Výborně natočený akční film , protože John Woo by nedokázal natočit špatný film , i kdyby se hodně snažil.Skvělých akčních scén je oproti prvnímu dílu méně , ale nevadí i přesto je film M.I - 2 PERFEKTNÍ.