Discopříběh 2 (1991)

Strašná slabota o proti prvnímu dílu.Pár vtipných scén ve filmu bylo , které mě pobavili.

Byl jednou jeden... člověk (1978) (seriál)

Vynikající seriálek pro děti.Seriál obsahuje spoustu pěkných scén a hlavně je pojat humorně.Myslím , že i dospělí člověk se na "Byl jednou jeden člověk " rád podívá.

Příšerky s.r.o. (2001)

Perfektní dětská komedie , která se bude líbit i dospělým.Spoustu skvělých scén a vtipných hlášek.Prostě SUPER , SUPER!

Shrek 2 (2004)

Výborné pokračování , možná ještě lepší než-li jednička.Film obsahuje skvělé scény a spousta dobrých gagů.Velice se těším už na třetí díl a doufám , že bude taky tak dobrý jako předešlý dva díly.Jinak Shrek 2 je propracovanější a zábavnější.Skvělí je hlavně oslík při cestě za Fioniny rodiči.

Krotitelé duchů II (1989)

O chlup slabší než-li první díl.Skvělé speciální efekty a mnoho výborných gagů.

Hvězdná brána (1994)

Vynikající velkofilm , který mě velice zaujal.Budu ráda pokud se jim povede natočit další pokračování tak dobré jako je toto.

Nekonečný příběh 3 (1994) odpad!

Nekonečný příběh 3 neměli vůbec natáčet je to patvar , který celou sérii hyzdí.Všechny známe postavičky jsou příšerné a zastrašující.Nedoporučuji se na tento díl koukat jinak budete mít noční můru.Nekonečný příběh 3 je prostě jeden velký omyl.

Nekonečný příběh 2 (1989)

Docela slabé pokračování.Aspoň , že zůstal drak Falko a kamenožrout , kterým dávám dvě hvězdičky.Jinak děs a hrůza.

Nástrahy velkoměsta (1984)

Výborná komedie , jenž je plná vynikajících scén a gagů , u který jsem se výborně bavila.Jsem ráda , že Nástrahy velkoměsta vyšly na DVD a taky jsem si film i hned koupila.Je to komedie , u které se smíchy budete za břicho popadat.

Galaxy Quest (1999)

Perfektní komedie a vynikající herecké obsazení.Film má řadu zábavných scén a gagů , u kterých jsem se suprově bavila.Scénář je napsaný bravurně.Skvělá zábava.