Doba ledová (2002)

Výborná pohádka nejen pro děti.Sid a veverka ze žaludem byli geniální a hlavně jsem se skvěle bavila u jejich gagů.Znamenité dílo .

Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů (1983)

Výborné zakončení celé série - Hvězdných válek.Konečně se můžeme podívat na celou sérii aniž bychom museli čekat roky na další pokračování.

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Výborné pokračování , které nám propojí celou sérii dohromady.Skvělá hudba během celého filmu.Speciální efekty byly super.Vynikající zábava během celého filmu.

Chuckyho nevěsta (1998)

Zábavné pokračování Dětské hry.Tento čtvrtý díl mi přijde spíše jako komedie než horor.Výborně jsem se u filmu bavila.

Matrix Reloaded (2003)

Výborné pokračování , které má též výborné speciální efekty.Film mě zaujal již od začátku.Automobilová honička je super.

Matrix (1999)

Film , který má výborný scénář a speciální efekty.Matrix mě dobře pobavil a hlavně jsem se nemohla od něho odtrhnout.Film si po právu zaslouží pět hvězdiček.

Ro(c)k podvraťáků (2006)

Šílená hovadina , kterou jsem vypnula již po deseti minutách.Film je slátanina vícero filmů najednou.

Underworld (2003)

Výborně zpracovaný film o boji upírů a vlkodlaků.Dobré speciální efekty a triky , které občas váznou i přesto mi to nevadilo.U filmu jsem se skvěle bavila.