Mravenec Z (1998)

Jeden z nejlepších animáku , který svým humorem pobaví i dospělé.

Přeber si to (1999)

Skvělá komedie , která mi v některých momentech připomíná parodii na gangsterské filmy.Komedie svým humorem nikoho neurazí , ale pobaví.

Letiště (2006) (seriál)

Zuzana Norisová co by letuška je v tom to seriálu super hlavně , když jí slyším mluvit tak se u toho dosti zasměji.Mě to přijde jako by chtěla zpívat.Klepl a Matásek jsou též borci.

Vřískot 3 (2000)

Tento třetí díl je slabší průměr o proti prvním dvoum dílům.Co by jste taky čekali od třetího dílu , když došli nejspíše režisérovi nápady.Škoda.

Hellraiser (1987)

Hellraiser patří mezi nejvýznamnější horory a je originální. Též má velice zajímaví scénář.A hlavně nesmím zapomenout na "pinheada" neboli "špendlíkovou hlavičku" ten je opravdu pěkně děsivý.

Hellraiser III: Peklo na Zemi (1992)

V tomto díle musím pochválit řadu trikově vynikajících a nezapomenutelných scén.Jinak je o chlup slabší než druhý díl.

Hrdinové z říše Gaja (2004)

Docela ucházející animák.Film obsahuje scény , které jsou zábavné , ale zároveň i nudné.

Roboti (2005)

Je to takový skvělí oddechový film pro celou rodinu.Film obsahuje spoustu pěkných scén.

28 dní poté (2002)

28 dní poté je nadprůměrně zdařilý psychologický horor.Film je dost strašidelný , ale také velmi smutný.Je to skvělí horor , u kterého si dávejte pozor na deprese.