Moucha (1986)

"Zřejmě nejlepší Cronenbergův film." Vynikající speciální efekty.

Poltergeist II (1986)

Opět jsou tu chvíle děsu a malá Carroll Ann v nebezpečí.Premiéra filmu vyvolala mezi diváky vzrušení, protože nad filmem jako by se začalo vznášet podivné prokletí.Krátce po sobě totiž zemřeli představitele některých hlavních rolí :D.Dunne , J.Beck , W.Sampson a brzy po dokončení třetího dílu také představitelka malé H.O'ROURKE ( Carroll Ann ).

Psycho 3 (1986)

Představitel hlavního hrdiny( Antony Perkins) podal překvapivě dobrý výkon nejen jako představitel Normana , ale také jako režisér.Výborně udělaný horor s výtečně dávkovanými porcemi napětí , dynamiky a satiry.

Smrt krásných srnců (1986)

Výborně natočený film se skvělým K. Heřmánkem v hlavní roli. Jeden z nejkrásnějších českých filmu , který nikdy nezestárne.

Star Trek IV: Cesta domů (1986)

Pět hvězdiček pro režiséra Nimoye , který se od těžkopádného Star Treku 3 hodně zlepšil.Napínavý , ekologicky aktuální a navíc plný humoru.Nejpovedenější díl.

Velké nesnáze v Malé Číně (1986)

Nenáročný akční příběh a mnoha vtipnými momenty,kouzly s přemírou nebezpečných situací.Prostě komedie plná kung-fu honiček, napětí a čínské černé magie.

Zločiny srdce (1986)

Komedie/drama o třech jižanských sestrách , které řeší vlastní citové krize a těžce hledají cestu zpátky k sobě.Zfilmováno podle divadelní hry Beth Henley , jež byla oceněna Pulitzerovou cenou.

9 a 1/2 týdne (1986)

Na rozdíl od řady jiných snímků téhož žánru je to film velmi inteligentní a má.......tajemství.Kim Basinger v roli Elizabeth je fantastická.

Africká legenda (1985)

Skvělí dobrodružný film.Čtyři hvězdičky dávám za nápad.Kdo z nás by nechtěl mít doma malého dinosaura , který by však už nevyrostl.Film je určený především dětem.